Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gold Bilgisayar Hakkında

Hani yiğidi öldür hakkını ver misali... Ben S3 aldım gold bilgisayardan ve halen kullanıyorum. O zaman en ucuz satan firmaydı ve tam zamanında eksiksiz olarak yolladılar ürünü... Bu olay sadece golda has bir durum değil, bir çok büyük firma yapıyor bunu... bende hepsiburada.com'dan spor kıyafet sipariş ettim, imitasyon ürünlerdi, Allah belanızı versin diyip yollamadım ve bir daha da alışveriş yapmadım...

Asıl sorun paketin içeriğinin eksik olması değil ki. Asıl sorun müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor olması.
Size paketin doğru içerikle gelmiş olması bu adamların hizmet kalitesinin iyi olduğunu göstermiyor.
Yanlışlık olabilir insanlık hali, ama firma ürünü size ballandıra ballandıra anlatıp bir güzel satıp sonra
müşteri hizmetleri ile sürekli müzik dinletip uyutmaya çalışıyorsa bu başka bir şey.
Yukarıda arkadaş Mediamarkt örneğini vermiş.
İşte uluslararası profesyonel firma ile amatör köylü mehmet ağa firması arasındaki fark...

goldla olan problemlerimi yazsam roman olur ama turp elle mi sökülür belle mi gösterdim her seferinde.... sorunlu herşeyleri sorunlu

size tavsiyem arayın bıktırana kadar arayın ve ağzınızı bozun o adamlara bu yarıyor mağazanın içinde müdürün yakasına yapıştım senin ağzını burnunu kırarım benim sorunum çözülmeden burdan ayrılmam dedim ve 4 sefer sorun yaşadım 4ünde de sorunumu çözdüler

Geri
Üst Alt