Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gizli koltuk kılıfı

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında silentstorm61 tarafından paylaşıldı.

1. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    Arkadaşlar geçenlerde aracıma gizli koltuk kılıfı yaptırdım, gerçekten on numara bir olay, gizli koltuk kılıfı isminden de anlaşılacağı gibi koltuğunza kimyasal bir işlem uygulandıktan sonra koltuğunuz hem sıvı (kahve, kola vb.) ürünleri içine çekmiyor döküldüğü durumlarda ve aşınmasını geciktiriyor, tavsiye ederim...

2. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    güzel bi uygulamaymış ama bizim buralarda bulmak zor

3. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    mesela kahvemi döküldü, kahve koltuğun üzerinde olduğu gibi kalıyor, selpakla çekiyosun oldu bitti :)
    bu arada yaptırmak isteyen olursa firma ismini msj atabilirim..

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Belli bir zaman sonra etkisini kaybediyor diye duydum İnş. yanılmış olurum...

5. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    koltuğa ve sağliğa zararlı olduğunu okumuştum nerde olduğunu hatirlamiyorum ama bulur bulmaz ekleyeceğim..
    güle güle kullanin yine de...

6. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    yapan firma çok ciddi bir firma eğer öyle bir sıkıntısı olsaydı, zannetmiyorum kullanılacağını ama tabii bilmediğimiz şeylerde olabilir...

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    gule gule kullan
    etkısını kaybetsın gıder bı daha yaptırırsın
    kac liralık bı uygulamaydı

8. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    90 tl galiba

9. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    iç dış koruma sistemi atan firmalar bunu yapıyor, bende yaptırmıştım ama şunu söyleyeyim afedersin bi b.ka faydası yok. Bizzat sıfır arabaya uygulattırdım deri koltuk idi 4 ay sonra bi leke oluştu temizlettirdim ama istediğim gibi olmamıştı...

10. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    arabada bişey yenıp ıcılmedıgı ıcın yaptırmayada ıhtıyac duymadım hiç böyle birşeye.

Sayfayı Paylaş