Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli koltuk kılıfı

arabada bişey yenecek içilecek kadar uzun yola çıkmaz oldum, aracı ilk aldığımda hediye olarak vermişlerdi. bu stylance ve style koltuk desenlerini hiç sevemedim, radikal bir karar alıp deri nubuk nappa tarzı bişeye geçmek daha mantıklıca gibi ama neyse. Her kimyasal gibi koruyucu etkeni olduğu kadar yıpratıcı etkeni de kaçınılmaz olsa gerek.

Dostum banada aracı satın aldığım servis bir hediye çeki verdi ücretsiz kumaş koltuk bakımı yapılacak sıfır araçlara veriyolarmış yarın gitmeyi düşünüyorum senin bahsettiğin şeyle bu verilen hediye aynı şey mi acaba ?

bu arada bir daha iç koruma attırmam kesinlikle.. Herkez arabanın pis koktuğunu söylüyor ve o kokuyu alıyorum aynı koku diğer arabalarımdada var!

Yarın yaptıracam bakalım yorumlarımı yazarım bende artık...

Kalıcılığı ne kadardır bilen var mı arkadaşlar 3 ay 5 ay ne kadar süre dayanıyor bu bakım ?

Aracimda su disinda acliktan olunse bile herhangi bir gida tuketilmesi yasaktir...

Kaan abim iskender de arabada yenmez tabii ama 3-5 bisküvi yenirken biraz kırıntı yan koltukta açıklıktan öleni izlemeye değmez bence.. :D :D

Geri
Üst Alt