Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli özelliklerin açık olup olmadığını nasıl anlarım ?

LeonFR62

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeni araç aldım fakat gizli özelliklerin açık olup olmadığını anlayamıyorum bunu nasıl anlarım

Bir de park asistanını ekranda görmek gizli özellikleri ile açılan bir şey midir?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Yeni araç aldım fakat gizli özelliklerin açık olup olmadığını anlayamıyorum bunu nasıl anlarım

Bir de park asistanını ekranda görmek gizli özellikleri ile açılan bir şey midir?

Gel ben hallederim dostum. Kendi arabamı kendim açtım komple..

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Park asistanı bildiğim kadarıyla gizli özellik ile açılan bir özellik.Bunu servisten öğrenebileceğiniz gibi bu işleri yapan yerlerdende öğrenebilirsiniz.Bunun dışında leonlar için klasik yapılan şeyler sinyallerin orjinalinden farklı yanması,ek yakıt miktarını göstermesi,aracı kitleyince korna sesinin gelmesi,kadran selamlama vb.Bu saydıklarım sizin aracınızda varsa eğer gizli özellikler açılmış demektir.

kadranlar kontağı çevirdiğinizde dibe kadar vurup geliyorsa gizli özellik açılmıştır, ama neler açılmıştır bilemezsiniz.
Araç model yılınız nedir? 2013 ise geri viteste aşağı inen aynanın aktif olmasından falan da anlaşılır, ya da klima kontrollerinin ortasında, hızı ayarladığınız düğmenin üzerinde auto dayken de fan hızını gösteriyorsa açılmıştır.

park sensörü orjinal fabrikasyon sensör ise vag-com ile araç ekranına gelir. Sonradan takılanlarda olmaz.

kadranlar kontağı çevirdiğinizde dibe kadar vurup geliyorsa gizli özellik açılmıştır, ama neler açılmıştır bilemezsiniz.
Araç model yılınız nedir? 2013 ise geri viteste aşağı inen aynanın aktif olmasından falan da anlaşılır, ya da klima kontrollerinin ortasında, hızı ayarladığınız düğmenin üzerinde auto dayken de fan hızını gösteriyorsa açılmıştır.

park sensörü orjinal fabrikasyon sensör ise vag-com ile araç ekranına gelir. Sonradan takılanlarda olmaz.

Kadran selamlama yok ayna aşağı inmiyor fakat klimada dediğiniz özellik var. Sensörler fabrikasyon

Geri
Üst Alt