Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli özellikler 2012 1.6 tdi dsg leon

Mestan

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba 2012 leon 1.6 tdi dsg cr styla aracim var gizli ozellikleri actirdim ama sadece gosterge selamlama ve kisa sinyal sayisi uzatildi baska bisey acilmiyormus. Daha fazla özelligi acabilen var mi acaba yardimlarimizi bekliyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@srkn55 serkan açtırmıştı özelliklerini fakat neleri açtılar bilmiyorum...

Herkeze merhaba 2012 leon 1.6 tdi dsg cr styla aracim var gizli ozellikleri actirdim ama sadece gosterge selamlama ve kisa sinyal sayisi uzatildi baska bisey acilmiyormus. Daha fazla özelligi acabilen var mi acaba yardimlarimizi bekliyorum.

Kardesim bendede 2012 mk2 var maalesef bende senin özellikleri açtırdım. Ek olarak otoban farı açıldı 140 km den sonra otomatik yanan farlarmıs.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Mk3 lerde dunya kadar ozellik aktif ediyorlar. Haksizlik buuu

gizli özellikleri nerden açtırdınız? ustasını nerden bulabiliriz

@KİREÇ
  • Selamlama - Kontak açıdığında ibrelerin sona vurup başa dönmesi (2012 araçlarda)
  • DWA - Kapıları kilitlediğiniz uyarı sesi çıkması (Destekleyen araçlarda)
  • TSC - Bir anda gaza yüklenip kalkış yaptığınızda direksiyonun titremesi engelenir
  • XDS - Virajlarda aracın yere daha iyi basması (Destekleyen araçlarda)
  • Virajlarda dönülen yöne sislerin yanması yada yanan sislerin kapatılması
  • Sisler açık giderken her selektör atıldığında sislerin sönüp tekrar yanması
  • 120 km hızın üzerinde giderken ani frenlerde dörtlünün otomatik yanması
  • Akşamları geri vitese takıldığında ön sislerin otomatik yanıp etrafı daha fazla aydınlatması
  • Plaka lambanız arıza veriyorsa ışığının kapatılması (Destekleyen araçlarda)
  • Geri vitese takıldığında teyp ekranına park sensör resminin gelmesi (Orijinal park sensörüne sahip araçlarda)
  • Aracın hızının teyp ekranına digital olarak yansıması (Destekleyen araçlarda)

Mestancim kardesim ender elektronik gir sitesine 10 11 tane ozellik aciliyo:)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt