Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli özellik açtırma

ibiza'm

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba

Arkadaşlar herhabgibir bilgim olmadığından konuyu sizinle paylaşmak istedim. 2015 model 1.4 reference paket ibiza aldim. Bu aracın gizli ozellikleri varmi? Varsa actirsigimizda ne yenilikler geliyor(amerikan park vs.) neler mevcut? Bilgisi olan paylasim yaparsa cok sevinirim.

Herkese merhaba

Arkadaşlar herhabgibir bilgim olmadığından konuyu sizinle paylaşmak istedim. 2015 model 1.4 reference paket ibiza aldim. Bu aracın gizli ozellikleri varmi? Varsa actirsigimizda ne yenilikler geliyor(amerikan park vs.) neler mevcut? Bilgisi olan paylasim yaparsa cok sevinirim.
Youtube a ibiza gizli özellikleri actirma yaz canlı canlı görebilirsiniz özellikler ihtiyaca göre çeşitli çünkü. Aracınız hayırlı olsun

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba,
Gizli özellik aracın üzerinde bulunan modüller ile sınırlı kalmakta. Aracınızı bağlayıp görmeden tam olarak net bir şey diyemem ama örnek olması açısından ben kendi aracımda (1.4 2013 Style) uyguladığım ve şuan kullanmakta olduğum bazı özelliklerden bahsedeyim.
- Gösterge kontrolü (kadran selamlama diyorlar)
- Sisler yanarken selektör yapıldığında sislerin sönmesi bırakınca geri yanması
- Konfor sinyali (sollama sinyali) sayısını 3'ten 5'e çıkarma
- Sürüş modunu spora alma (normalde araçta herhangi bir anahtar yada seçim özelliği yok, gaz tepkimesini biraz daha artırmak için aldım bir miktar fark oldu)
Bunlar haricinde müdahale edebildiğim gözüme çarpanlar ise,
- Kemer uyarısı,
- Kapıları kilitlediğinde ve açtığında korna çalması,
- Cooming/Leaving Home (bunun için far anahtarı değişmesi gerekiyor)
Diğer mevcut olan standart özellikleri ise kapatabiliyorsunuz. Yalnız dediğim gibi müdahale etmek istediğiniz özelliğe ait modülün aracınızda donanım olarak ekli olması şart değilse yaptığınız komut değişikliği ilgili modülü bulamadığı için ışık yakmasa bile ecu de arıza verecektir.

Merhaba, ben de 2016 style paket aracımı yeni aldım, katlanır ayna da var ancak kumandadan aktif ettirmek istiyorum, ayrıca sonradan takılmış park sensörünü ekranda gösterebilir miyiz? İstanbul anadolu yakasındayım, nerede yaptırabilirim bu işlemleri? tanıdğınız bildiğiniz bir yer var mı? ya da forumda yardımcı olacak bir arkadaş var mıdır?

Merhaba, ben de 2016 style paket aracımı yeni aldım, katlanır ayna da var ancak kumandadan aktif ettirmek istiyorum, ayrıca sonradan takılmış park sensörünü ekranda gösterebilir miyiz? İstanbul anadolu yakasındayım, nerede yaptırabilirim bu işlemleri? tanıdğınız bildiğiniz bir yer var mı? ya da forumda yardımcı olacak bir arkadaş var mıdır?
Maltepede Ender Elektronik var telefon açıp sorabilirsiniz. Park pilot olarak ekranda görebilmeniz için orjinal park sensörleri gerekiyor. Orjinal park sensörü olan bir uygulamacı bulmanız gerek yani.

Geri
Üst Alt