Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gitmek mi Zor Kalmak mı. ??

dogukan sen ne dertlıymıssın be arkadas:D

ben hiç terkedilmedim..hep terkettim..terkedilmeyi kaldıramam zaten sanırım.. ve terketmek konumuna getirdiyse karşındaki seni gitmek güzel bi haz veriyo,pişmanlık değil..

ben de hiç pişman olmadım ama karşı tarafın avereliklerini görmek insanın hoşuna gitmiyo elbet..en fazla bi kaç gün önce sevdiğini söylediğin insan sonuçta..insanın canı ayrıca yanıyo.. :S

terkedılmeyı hakedene zaten laf yok

ama dedigin gibi yiğit ben sabah sevdiğini soyleyıp oglen ayrılan gördüm:D

ben de hiç pişman olmadım ama karşı tarafın avereliklerini görmek insanın hoşuna gitmiyo elbet..en fazla bi kaç gün önce sevdiğini söylediğin insan sonuçta..insanın canı ayrıca yanıyo.. :S

severek bitirmek öyle..ama bide sevgiyi tamamen bitirmişsen canında acımıyo..ertesi gün yeni bi hayat başlıyo:)

terkedılmeyı hakedene zaten laf yok

ama dedigin gibi yiğit ben sabah sevdiğini soyleyıp oglen ayrılan gördüm:D

"kalan terk edendir giden de o yüzden gitmiştir.."

olm onları boşver onlar ne üzülcek canı yanacak ayrıldığına..

haklısın bence de yiğit, insanlar çok kolay artık seni seviyorum cümlesini kullanıp harcıyorlar sonra.. sevdiysen madem ayrılıktan snra ne çabuk kendini toparlayabiliyor insna ben de anlamıyorum :) şahsen ben yapamıyorum hiçbir zaman, yapamadım da.. şu çivi çiviyi söker mantığını bir türlü çözebilmiş değilim :D

haklısın bence de yiğit, insanlar çok kolay artık seni seviyorum cümlesini kullanıp harcıyorlar sonra.. sevdiysen madem ayrılıktan snra ne çabuk kendini toparlayabiliyor insna ben de anlamıyorum :) şahsen ben yapamıyorum hiçbir zaman, yapamadım da.. şu çivi çiviyi söker mantığını bir türlü çözebilmiş değilim :D

çivi çiviyi sadece bu konuda sökemiyo.. :)
hepten dağılıyo insan sonrasında..ki ben sevmeden zaten birlikte olmam..
kendime gelsem de 2 aya yakın süreye kadar kimseye de bakmam..saygıdan mı ilişkime nedir hep öyle oldu..prensip edindim artık..

aynısı bendede var uzun zaman uzerımden atamam

Geri
Üst Alt