Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gitmek mi Zor Kalmak mı. ??

klasık bır laf bırak gıtsın eger gerı donmuyorsa hıcbır zaman senın olmamıştır uzulmeye degmez

kalan terk edendir
giden de bu yüzden gitmiştir..

kim söylemişti hatırlamıyorum ama bence çok doğru..
eğer ayrılan direkt başkası için vs. gitmiyosa..
gerçekten ortada sevgi olan ilişkilerde geçerli..

Acı çekmektense gitmeyi tercih ederim çünkü biliyorumki hiçbirşey tekrar eskisi gibi olmayacak...

Acı çekmektense gitmeyi tercih ederim çünkü biliyorumki hiçbirşey tekrar eskisi gibi olmayacak...

işte sorun da orda başlıyo..
gidiyosun rahatlamak için sevsen de sonrasında bakıyosun karşı taraf dağılmış resmen..her şey de vicdanla başlıyo..
kimin gidip gitmediğinin önemsiz olması her 2 tarafın duygularını aklıyla kontrol edebildiği çiftlerde geçerli ancak..nerdeyse imkansız yani..

Kesinlikle katılıyorum Yiğitcim.Ama bu zamanda ne olup biteceğini kestirmek gerçekten çok zor güvenebileceğin,sevilip ve sevebileceğin insanı bulmak şu zamanda çok zor bence...

bunun yanında kimse kaybetmeyi sevmez..

ne demişler boşluk dolduranı herkes sever gidene aşık olur diye..
bu sefer de artık daha da değerli hala gelebiliyosun..sanki etten kemikten biri değilmişsin gibi bi hal alıyo olay..bu nedenle aynı okuldan vs. biriyle çıkmak ayrılık sonrasında ki süreçte çok kötü..sonrasında bi şekilde eninde sonunda alışılıyo zaten..

ve evet bence de zor..
insanlar artık sevgiden çok eğlenceye vs. bakar oldu..
valla pek de mantıksız değil işin aslı bu yaşlarda..

Valla Yiğit daha uyku uyumadım dünden beri şuan yaktım sigaramı öle düşüncelere daldım uyku yok herhalde bana... =)

aheuehe..
yat uyu abi o zaman eski defterlerin açılıverir yoksa bi anda burda.. :)

Valla açılır =) ben biraz uyumayı deniyorum iyi sabahlar... =)

aman da aman scw erkekleri pek bi dertliymiş bu konularda :) böyle bir konunun açılmasını da bi hayli ilginç bulduğumu söylemeliyim...
allah kimseye bir sağlık sorunu, bir de aşk acısı vermesin...
aşk acısının peşinde sağlık sorunlarını yaşayan da birçok insan tanıyorum.

Geri
Üst Alt