Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Giti Synergy Lastik

mertcelik3576

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam 2022 tiguan aracımı satıp 2023 model sıfır caddy teslim aldım fakat dikkat ettiğim aracımda Giti Synergy diye bir lastik var nedir ne değildir bilmiyorum ilk defa gördüm çin malı gibi volkswagene yakışmadı açıkçası.İşin ilginç tarafı bazı caddyler continentalle geliyor.

IMG_2770.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Okuduğuma göre Giti Tire, son aylarda Volkswagen, SEAT ve Dacia gibi birçok farklı üreticinin araçlarında fabrika çıkışı montaj onayını elde etmiş. Firmaların maliyetlerini düşürmek adına kullandığı bir lastik. GT gurubuna ait, Singapur malı 2. sınıf bir marka. Özellikle ıslak zeminde güvenmeyin derim. Verileri oldukça düşük. Kuruz zeminde iyi değerlere sahip.

Arkadaşlar selam 2022 tiguan aracımı satıp 2023 model sıfır caddy teslim aldım fakat dikkat ettiğim aracımda Giti Synergy diye bir lastik var nedir ne değildir bilmiyorum ilk defa gördüm çin malı gibi volkswagene yakışmadı açıkçası.İşin ilginç tarafı bazı caddyler continentalle geliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 23249

Nexen den bunada düşmüşler yazıklar olsun. Hayırlı olsun aracın güle güle kullan inşallah

Okuduğuma göre Giti Tire, son aylarda Volkswagen, SEAT ve Dacia gibi birçok farklı üreticinin araçlarında fabrika çıkışı montaj onayını elde etmiş. Firmaların maliyetlerini düşürmek adına kullandığı bir lastik. GT gurubuna ait, Singapur malı 2. sınıf bir marka. Özellikle ıslak zeminde güvenmeyin derim. Verileri oldukça düşük. Kuruz zeminde iyi değerlere sahip.

Hocam ben iyi diye biliyordum şimdi değiştiresim geldi lastiği yağmur ince noktam benim en korktuğum şeydir sizce değiştirilmelimi

Hocam ben iyi diye biliyordum şimdi değiştiresim geldi lastiği yağmur ince noktam benim en korktuğum şeydir sizce değiştirilmelimi

Maalesef buna verecek cevabım yok. Deneyip kendiniz karar verin derim. Ama değiştirecek akdar kötü de değildir kanımca. O kadar kötü olsa herkes değiştirir. Pek bir konusunu da bulamadım markanın forumlarda. Yani henüz yeni. Kullanım arttıkça yorumlara da bakıp hareket edebilirsiniz.

Önümüz yaz fazla yağmur görmezsin. Yaz ayı içerisinde sıkıntı olacağını sanmam. Bence acele etme. Mesela ben abimin golfte'de nexen lastiklere çok ön yargıyla yaklaşmıştım. Kullana kullana idare edecek bir lastik olduğu çıktı değiştirmedim.

Hocam ben lastikten fazla anlamıyorum tiguanda michelin vardı atecada falken vardı bundan önce golf vardı onlar hankook ile gelmiş bana tüm lastikler aynı geliyor bir fark göremiyorum veya anlamıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben lastikten fazla anlamıyorum tiguanda michelin vardı atecada falken vardı bundan önce golf vardı onlar hankook ile gelmiş bana tüm lastikler aynı geliyor bir fark göremiyorum veya anlamıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O zaman salla kullan boşver. Bakarsın ıslakta gerçekten fren falan yaptığında zıt pırt abs devreye giriyorsa değişitirirsin.

Geri
Üst Alt