Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcırtı sesi

Abi bu dediğini yapıcam , ön konsoldan gelen ses bu dediğin ile gider sanırım.İzole siyah bant ne oluyır elektrik bantı mı? Bir de benim şöför koltuğuğunun emniyet kemeri olan yerden geliyor bir gıcırtı sol iskeleden emniyrt kemerinin ordaki plastşkten geliyor onu nasıl çözerim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ahmet_cnr bey çöÜm oldu mu usb yeri için

Abi çözüm oldu çok sağol fakat sürücü koltuğunun sol kemer yerindeki plastikten de ses heliyor onu ne yapıcaz ?

Buna da vardır senin çözümün

Koltuk sökme falan hiç anlamıyorum benim emniyet kemerinin ordaki gri plastiği sökmem gerek ses net ordan geliyor koltukta sıkıntı ypo

Koltuk sökme falan hiç anlamıyorum benim emniyet kemerinin ordaki gri plastiği sökmem gerek ses net ordan geliyor koltukta sıkıntı ypo

koltuk aradan nasıl işlen yapacaksınız onu anlam veremedim...benım koltuk yanında derinde kalıyor sağlıklı işlem yapılamıyor ondan dedim...benımkıde sallanıyordu bi ara koltukları sökünce on numara kestim sesini

Abim senin ses koltuktan mı geliyordu kemer yerinden mi?

Abim senin ses koltuktan mı geliyordu kemer yerinden mi?

kemerin plastiğinden trim sesi tıkır tıkır :) koltukta bişi yok ...dipte kaldığı için arkasından işlem yapamadım sağlıklı koltugu sökünce daha temiz oldu :)

Aynen öyle abi sökünce ne yapıcam yani uygulanması gereken işlem ney?

Aynen öyle abi sökünce ne yapıcam yani uygulanması gereken işlem ney?

sert esnek dağılmayan köpükden bulabilirsiniz...göz kararıyla kesip plastiğin arka boşluğa sıkıştırın tamamdır :)

Geri
Üst Alt