Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gfb dump valve

yalcingedik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir arkadaşımda gfb dump valve bulunuyor 1. nesil FR rında takılıydı. aracı sattığı için sana satayım dedi 200 tl ve senin araca uyumludur dedi bu konuda pek bir bilgim olmadığı için almış olupda uğraşmak istemiyorum. uyarmı uymazmı yazarsanız sevinrim lütfen

1.8 t nın Dv sı senın arabana olmaz,senın arabaya forgenın Dv sı var.yanlısı var arkadasının

1.8 t nın Dv sı senın arabana olmaz,senın arabaya forgenın Dv sı var.yanlısı var arkadasının
teşekkür ederim can zaten dün gece hava filtresi takdıkdan sonra dv gerek kalmadı kendimce resimleri JS 793 başlığı altında paylaşdım umarım beğenirsiniz

eger yazılım flan varsa arabanda dv mutlak takıcaksın cunku orjınal dv nın ıcı yırtılmaya baslıcak zamanla ama ses ıcın almak ıstedıysen stock arabada cok da gerek kalmaz fıltre taktıgın zaman ama olsa hosuna gıder:)

eger yazılım flan varsa arabanda dv mutlak takıcaksın cunku orjınal dv nın ıcı yırtılmaya baslıcak zamanla ama ses ıcın almak ıstedıysen stock arabada cok da gerek kalmaz fıltre taktıgın zaman ama olsa hosuna gıder:)
öyle bir niyetim yokdu Dv diye ama dün kanıma girdiler dedim uyarsa takalım. sonra takdık filtreyi bakalım ne kadar idare edecek bu beni. yazılım düşünüyorum ama burda yazılımlar direk atılıyor. aracın verilerine göree yazılım uygulanmıyor. şu an için hoşuma giden olmadı düzgün bir şey bulursam mecburen alacaz o zmn Dv. teşekkürler ilgi için

öyle bir niyetim yokdu Dv diye ama dün kanıma girdiler dedim uyarsa takalım. sonra takdık filtreyi bakalım ne kadar idare edecek bu beni. yazılım düşünüyorum ama burda yazılımlar direk atılıyor. aracın verilerine göree yazılım uygulanmıyor. şu an için hoşuma giden olmadı düzgün bir şey bulursam mecburen alacaz o zmn Dv. teşekkürler ilgi için

ebay yazılımları gıbı o zaman,dogrudan obd uzerınden deger flan okumadan yukle gıtsın tarzı:)

imkan varsa mutlaka oyle yap,cunku hazir yazilim hangi arabada yapildysa senin arabaninda o araba gibi yurumesi lazim,atiyorum arabanin ,mafi az okudugu sekilde yazilim yapilmistir,senin mafin sorunsuz olsa bile yazilim az okuyan mafa gore yapildigi icin bekledigin sonucu alamazsin.

Geri
Üst Alt