Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Vitese Takınca Sislerin Yanması / Kodlama

Makyajlı kasalarda bu özellik zaten açık olarak geliyor diye biliyorum. En azından FR ve bizim copa plus araçta özellik zaten açık. Aynı şekilde bizimkilerde o yerden kapatılabiliyor veya dönüşlerde sislerin yanması iptal edilebiliyor. Hatta gündüz farını sislere alabiliyoruz. Aslında değişiklik yapılabilecek baya yerler var ama her bir şeyede müdahale edip ayarları bozmakta var.. Bizim dizel araçta hızın 190KM/H ile sınırlandığı yeri bile buldum ama değişiklik yapılamıyor :)

Makyajlı kasalarda bu özellik zaten açık olarak geliyor diye biliyorum. En azından FR ve bizim copa plus araçta özellik zaten açık. Aynı şekilde bizimkilerde o yerden kapatılabiliyor veya dönüşlerde sislerin yanması iptal edilebiliyor. Hatta gündüz farını sislere alabiliyoruz. Aslında değişiklik yapılabilecek baya yerler var ama her bir şeyede müdahale edip ayarları bozmakta var.. Bizim dizel araçta hızın 190KM/H ile sınırlandığı yeri bile buldum ama değişiklik yapılamıyor :)

VCDS ile yapılmıyor da, VAS ile müdehale edilebiliyormu onu araştırmak lazım :eek:key:

VCDS ile yapılmıyor da, VAS ile müdehale edilebiliyormu onu araştırmak lazım :eek:key:

Normalde hız sınırlayıcıyı servisin açabilmesi lazım. Ama ECU üzerine yeniden yazmak gerekiyor. Bunun içinde sanırım chip tuningcilerin kullandığı ECU flasher gibi bir cihaz lazım. Bu konudan tam emin değilim ama vas cihazıda vag-com gibi işlemleri yapabiliyor gibi sanki, ama araç ile ilgili güncelleme olduğunda da sanırım bu cihazla yükleme yapıyorlar, neye müdahale ediyorlar tam olarak acaba. Servise uğrarsam bunu bir soracağım.

La bende nasıl Bi Araba Var Anasını Satayım bu Özellik Aldığımda Vardı Zaten :confused:

gardaşım bana şu arabayı anlatan uzunca bi yazı yaz sana zahmet hergün bi şey çıkıyo? bi de senin eski canavar geriye takınca arka silecek çalışıyodu sanırım onları falan nası yapıyoz var mı bunda da?
ilgine şimdiden teşekkürler ;)

gardaşım bana şu arabayı anlatan uzunca bi yazı yaz sana zahmet hergün bi şey çıkıyo? bi de senin eski canavar geriye takınca arka silecek çalışıyodu sanırım onları falan nası yapıyoz var mı bunda da?
ilgine şimdiden teşekkürler ;)

Sileceği Auto Konumunda bırak yeter yağmur yağıyorsa silecvek çalışır ama ilk hareketi yapmış olması lazım ön sileceğin :eek:key:

Aynen var bu özellik ama bana saçma geldi geriye takınca yansa ne olur yanmasa geriye bakıcam önü napiyim :D

Amaç önleri aydınlatmak değil, yanları aydınlatmak sanırım :) Baya karanlık ortamda yanları kısmende olsa aydınlatıyor sis farları.

Amaç önleri aydınlatmak değil, yanları aydınlatmak sanırım :) Baya karanlık ortamda yanları kısmende olsa aydınlatıyor sis farları.

Ön derken yanlar anladınız :D genede saçma geliyor bana bir tek keskin sokak dönüşlerinde yanıyor aydınlatıyor o güzelde geri giderken birde paralel park yaparken boyna yanıp sönüyor aptal olucak birgün :D

Geri
Üst Alt