Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Vitese Takınca Sislerin Yanması / Kodlama

Bizde varmı bilmiyorum ki . Hiç bakmadım bile . Yoksada kalsın abi babam onuda elletmez ne kıymetli arabası varmış ya en sonunda söktürecek bana arabanın her yerini . :) Tamponları sökmeyi öğrendim . :cool::cool:

Sakın Hasan Dokunma Tamponlara;)

Ben bu özelliği açmıştım kurcalarken ama hatırlayamadım şimdi test ettim araçta hakkaten geri vitese takınca yanıyor sisler. :D On numara.

:cool::cool: O zaman ben buraya kodlamalarla ilgili bilgileri buldukca atarım abı sende yapabılırsen yaparsın. Doldurursun arabayı ozellıklerı artar. :) Kurus odemedennn . :D

Makyajsızlarda kodlama yerleri isimleri biraz farklı. misal konfor sinyali sayısı değiştirilip, ch/lh sislere alınamıyor.... bunun dışında ağlama sileceğinden kapı kilitleme açma özelliklerine kadar her türlü özellük aktif durumda. fazladan kapı açma sesi aktif ettim, sisleri dönüşe duyarlı hale getirdim, ops aktif hale getirdim... bunun haricinde yasak da olsa sisleri %30 gündüz farı olarak ayarladım. bunların kodlamaları çok basit, hiç uğraştırmıyor ama makyajlılardan tamamen farklı.:cool::cool:

Arabaya bakıp bakıp birseyler yapmayınca deli oluyorum abi Style'de bu kadar istemiyordum bırseyler yapmayı A5 jant takıcaktım musterım hazırdı satıcaktım oncekı jantları onuda yapmak nasıp olmadı sattık arabayı.

Bunda yap hasan Ufak tefek kapla işte benden gördüklerini lip mip ufak tefek yap ama tabi karneye endeksi olsun bu iş takdir teşekkür olmazsa arabaya bile yaklaştırmasın Baban seni ki bi anlamı bir değeri olsun Hobine ayırdığın vaktin :eek:key:

Bunda yap hasan Ufak tefek kapla işte benden gördüklerini lip mip ufak tefek yap ama tabi karneye endeksi olsun bu iş takdir teşekkür olmazsa arabaya bile yaklaştırmasın Baban seni ki bi anlamı bir değeri olsun Hobine ayırdığın vaktin :eek:key:
burada gecırdıgım sureler bos vakıtlerım dolu vaktımde gırmıyorum. derslerden once yada sonra ıyı gelıyor burada takılmak cok sevıyorum burayı SCW den ayrılmak kopmak zor.

Geri
Üst Alt