Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

geri vites

drilll01

Kayıtlı Üye
Merhaba 2015 model haziran çıkışlı ibiza style araç sahibiyim. Aracimda geri vitese takarken bazen girmiyor. Biraz ileri alinca giriyor. Bence bir dislide sıkıntı var gibi geliyor. Sizce nedir? Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba 2015 model haziran çıkışlı ibiza style araç sahibiyim. Aracimda geri vitese takarken bazen girmiyor. Biraz ileri alinca giriyor. Bence bir dislide sıkıntı var gibi geliyor. Sizce nedir? Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim...
Benim ki de ayni merak etme. Herhangi bi sorun yok. Debriyaja bas 2 sn bekle oyle takmaya calis kolayca giriyor. Birden geriye takinca bazen gecmiyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri vitese geçmeyince ayağını debriyajdan çek tekrar BAS geri vitese takmaya çalış geçecektir. .

Abiler farlar açık iken geri vitese atınca sis lambalarım yanıyor niye acaba, aracın özelliği mi desek?

Merhabalar, bende 2014 aralik cikisli ibiza kullanicisiyim. Bende bazen yasiyorum. Hafif depriyajdan ayagimi cekip, hafif gaza dokununca kendiliginden oturuyor. Bazen tekrardan debriyaja basip, yeniden geri vitese takiyorum.
[doublepost=1444599836,1444599672][/doublepost]
Abiler farlar açık iken geri vitese atınca sis lambalarım yanıyor niye acaba, aracın özelliği mi desek?
Evet, benim aractada yaniyor. Fakat mantigi cozemedim. Niye geri giderken sis farlari yansin ki diye sorup duruyorum kendime :)

Merhabalar, bende 2014 aralik cikisli ibiza kullanicisiyim. Bende bazen yasiyorum. Hafif depriyajdan ayagimi cekip, hafif gaza dokununca kendiliginden oturuyor. Bazen tekrardan debriyaja basip, yeniden geri vitese takiyorum.
[doublepost=1444599836,1444599672][/doublepost]
Evet, benim aractada yaniyor. Fakat mantigi cozemedim. Niye geri giderken sis farlari yansin ki diye sorup duruyorum kendime :)
Yeni sistem iste direksiyonu saga kırınca sag sıs sola kırınca sol sis geri vitestede 2 si birden yanıyo
[doublepost=1444602789][/doublepost]Bende de aynı arac var style paket hepsının geri vitesinde girmeme gibi bı sıkıntı var ani seylerde hızlı yapınca olmuyo yavas yavas yapın rahat giriyo ozamannidr bostayken direk bastırmayın vştese once sola kırın kırınca bastırıp geriye takın oylle daha rahat

Geri
Üst Alt