Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vites ve annem

yukcell88

Kayıtlı Üye
Işık sarıya geçince ışıktan geçmek istememiş, sola dönecekti riske atmayayım demiş iyi yapmış. Ama ışıktan önde durduğu için geriye takıp uygun yere gelmiş. Sonrasında da tekrar ileri almayı unutup beklemeye başlamış...

Işık yeşile dönünce fren bırak yapmış araç geri geri yürümeye başlayınca arkadaki ablamız da kornaya asılmış. Annem bunu "Yürüsene be!" olarak anlayınca asılmış gaza... Sonuç malum. Arkadakine, o da arkadakine... Şans ki 3'ü de bayan, 3'ü de hatcback araba... En arkadaki mavi renkli bir Jazz idi, plakasının ortası 2 cm içeri girmiş, sağ far altında 3 cm'lik çizik vardı. Kocasının arabası olduğu için tutanak tutturdu. Annemin arkasındaki ise kırmızı Corsa B, sol far, panjur, radyatör yerde. Bir de suyun içinde yağ vardı, belki bir hortum filan patladı.

İbiza'da ise önce birşey yok dedik. Tampon daha önce kırık olduğu noktadan çıkmıştı tekrar, Corsa kırmızı olduğundan kırmızı bir şeridimiz olmuştu enine :). Bir de ufak çizik vardı. Ama akşam marketten poşetleri yüklemek için bagajı açtığımda zor açıldığını farkettim. Kapatırken de tam kapanmadığını. Çok sert vurmak gerekiyordu kapatmak için. Kapatınca da sol ucu içeri giriyordu. Kapakta yamukluk var mı diye telefonun led'iyle baktım birşey yoktu, belki tampon yamulmuştur, o baskı yapıyordur dedimse de bagaj kapağının sadece sol tarafının durması gereken yerden içeride durması kafamı karıştırdı. Sabah güneş ışığıyla bi daha baktım, kapağın amblem altındaki düz kısmında burulmadan kaynaklı çöküntü şeklinde dalgalanma oluşmuş. Kapakta vurma izi yok, sadece sol altta ufak bir çizik var(Biraz derin, kapağın metali görünüyor). Haftasonu triger seti değişecek, onu nasıl yaptıracağım hiçbir fikrim yok... Zaten arka iki kapı açılmaz oldu iyice, merkezi kilit sadece gıdıklıyor onları :S Off...

Geçmiş olsun kardeşim.
Başlarını okurken fıkra anlatıyorsun sandım :) Şaka gibi olmuş.

emrecim onunla geçmiş olsun kardeşim. :(
sıkma canını hallolmayacak hiç birşey yok,hiç bir sıkıntı kalmadığında kendini üzdüğünle kalacaksın ozamanda sevincin üzüntünü unutturacak :eek:key:

Eyvallah teşekkürler..

Resul abi problem değil, hatta hiçbirşey olmamış ben ona seviniyorum bile, yalnız ben gidince kimse ilgilenmez arabayla, benim düzelttirebilmek için çok az vaktim kaldı onu dert ediyorum.

Geçmiş olsun emre
Sen gidince ilgilenmezler doğru ama halledilmicek bi konu değil aslında 1 günde olacak ama senin fazla müsait zamanın yok doğru

"Geçmiş olsun" dileğinden önce Şunu Söylemeliyim mükemmel Bi anlatım.. :eek:key:

Ve dahi cana geleceğine mala gelsin allah beterinden saklasın :eek:key:

anladım ama bence yine sıkma canını güzel kardeşim, yapılmazsa dursun gelince halledersin.:eek:key:

Geri
Üst Alt