Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

geri vites lambası

zozolu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün araç geri vitesteyken sadece tek geri vites lambası yandığını frkettim sizdede böylemidir yoksa ....daha 2 haftalık arabanın lambaası mı yanmış...

Wv grubu araçlarda fabrika çıkış tek geri vites lambası koyuluyormuş.bende aldığımda öyle sanmıştım.sorun yok yani.güle güle kullanın.

teşekkürler oguzhan bi an için endişelenmiştim....

stres yok panik yok her şey normal.. :) :eek:key:

diğer tarafında da sis farı var :) simetri hastaları için sinir bozucu bir durum aslında

Bir tarafta geri vites lambası, diğer tarafta arka sis lambası olması lazım. Çift geri vites lambası kimi zaman çift arka sis lambasını daha büyük segment araçlara koyuyolar.

eski kasalarda iki tane var ama yeni kasalara tek koymuşlar aslında çift olmalıydı tabi görünüm ve aydınlatma açısından.....

Geri
Üst Alt