Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vites kamerası için süper bir yer :))

sağolsun SCW için hayır demez

Bunu bir ara araştırmıştım 1 200 tl fiyat almıştım en düşük olarak..

bu sistem bnm akrabamın golf6 sında var çok güzel oluyor ama kameraya bakma ihtiyacı duyulmuyor o ayrı konu

Vakt-i zamanında bunu ararken sahibindende VW olanını bulmuştum 250TL'ye. Seat için malesef bulamamıştım. Yapması basittir diye düşünüyorum bagaj açılmayacak şekilde açılacak logo.

Uğraşmak istemezseniz plaka lambalarının yerine takılanlar var pek belli olmuyor.

VW için olanı 1100TL'ye yapılıyor. Serviste değil ama Ender'de. Seat için olanı yok diye biliyorum bu videodaki custom bir uygulama diye tahmin ediyorum. Enes abi, eğer yapabilecek bir yer bulursan bende yaptırmak istiyorum. Dursun'a danışalım bakalım, kafaya koyarsa yapar :D

valla kanka number one yanee bende takipcinim :)

Mekanizma bulunursa basit bir sistem. Kabloları zaten geri vites ışığına bağlicaz. Tek sorun şu aklıma geldi bilmem olur mu. Mekanizma kapağı açtığında bagajda açılır mı? Eğer açılırsa nasıl iptal edilir. Önemli olan o :) O yukarı aşşa indiren hidrolik biraz daha kısa tutulur, vites kamerasıda biraz daha açılı görüş yakalanabilir.

VW'larda bir özellik var bu kameralar bu ambleme bağlı fakat geri vitese takıldığında görünüyor. Onun dışında geri vitese takmadan oraya basarsanız kamerayı göremiyorsunuz. Kendini gizliyor bir şekilde. Elin Alman'ı yapıyor yaw :)

Geri
Üst Alt