Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Geri Görüş Kamerası

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında KİREÇ tarafından paylaşıldı.

1. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.466
    113
  2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    delme fln yok abi benim bildiğim o amblem değişiyor bagajın arkasındaki plastik bölümleri söküyorlar sonra takıyolar ekrana bağlıyorlar bitiyor. ender elektronikte varmı bilmem ama o firmada çok var böyle parçalar ordan temin edebilirsin abi.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Walla Teknolojinin geldiği son nokta geçen yıl bi golfte görmüştüm SEAT içinde yapmışlar demek.. yanlız bunlar Bireysel teşebbüs bildiğim kadarıyla öyle otomasyon halinde seri bir üretim ve satış yok bildiğim kadarıyla olursa da çok ucuza mal olacağını düşünmüyorum ama Bence Dursun [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] usta niye yapamasın bunu:eek:key:

4. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    park ampülünün oraya yerleştiriyorlar plaka ışıkla takım halinde o şekilde uygulayabilirsin :eek:key:

5. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.466
    113
    küçük bi çıkıntı da olsa gözükmesin isterim. istanbulda yapan varmış arkadaş görmüş ama nerede bilmiyorum.

6. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Hımm ozman kolay gelsin inşallah bulursun halledersin:) ama oradan bagaj açılacak el degecek delinecek ne bileyim ne kadar faydalı olur bilemiyorum 2 günde bozulmasın sonra vw benziyecek diye:confused:

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    O çok basit Kaan bu paylaşılanlar çok şık ama bir okadarda zahmetli ve nadir;)

Bunu beğendi. kaanoksuz bunu beğendi.
  8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Katılıyorum çok şık duruyor birde çok ugraşmak gerek:eek:key:

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  9. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.276
    4.466
    113
    eminönü tarafında bi yer varmış arkadaş orda görmüş yanlış hatırlamıyorsam..

10. BoMBeR

BoMBeR SCW Üyesi

207
    109
    43
    Hevesini kırmak gibi olmasın ama bence aracını bozmana değecek bir modifiye değil. Tabi böyle videosunu izleyince şık fakat Leon gibi bir hatchback araçta, bi de park sensörün varsa hiç gerek yok. He olur 5 metrelik koca bir sedan, ağır ağır kamerandan da izleye izleye parkedersin inceden.

Bir de şu var, oraya takacağın kamera geniş görüntü alabilmeli, kaliteli olmalı ve görüntüyü gösterecek bir de minimum 6-7 inç ekranın olmalı. Aksi takdirde o kameraya güvenerek parketmek tehlikeli bile olabilir.

Sayfayı Paylaş