geri gorus kamerasi yardim !!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

geri gorus kamerasi yardim !!!

rinobkr

Kayıtlı Üye
arkadaslar ayin 23 unde ibizama izmirde pioneer double din taktiracagim .Poineerimda Geri gorus kamerasi icin girisler mevcut .
Geri gorus kamerasi taktiran var mi ? Sanirim bu konudaki en buyuk sikinti kameranin takildigi yer arka tamponda cok bariz olarak belli oluyor bu da basimin belasi oto teyp hirsizlarina davetiye aciyor .Soyle cok belli olmayan kamufle olabilecek bir geri gorus sistemi taktiran varmi aranizda. Bu konudaki goruslerinizi bekliyorum.

eneserol

Kayıtlı Üye
bende bi ara düşünüyordum ama sonradan pek de gerekli bir şey olmadığı kanısına vardım görüntü kirliliğinden başka birşey değil bence

PATRON

Administrator
kutu seklinde olanlar var ama onlarda belli oluyor, monte edilecek yer siyahsa sorun olmaz.

37fbli

Kayıtlı Üye
geri görüş kamerası çok gereksiz aylanarl varken tutupta teyb en bakılmıo :D çok kullanan biri olarak1 kere bile bakmadım o kameraya :D

YCO

Kayıtlı Üye
hırsızlara davetiye çıkartacağı kesin..bunun yanında zaten kameraya ihtiyaç duyacak bi araba değil Leon..