Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri giderken çıkan ses

cemmmmm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar. 2017 model seat aibiza 1.0 ecotsi 95hp aracım var. 1 ay önce aldım aracı. Geri giderken direksiyon tam dönükken frene basınca ‘tak’ diye bir ses geliyor. İlk çalıştırmada sonra geçiyor sanırım ısınınca geçiyor. Acaba balatalarin kilitleme sesi mi anlamadım. Yalnız sadece geri giderken yapıyor . Servise götürdük prese aldılar herhangi bir sorun yok dediler. Forumda araştırdım ama pek birşey bulamadım. Eğer daha önce bu konu konuşulduysa kusura bakmayın. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar iyi akşamlar. 2017 model seat aibiza 1.0 ecotsi 95hp aracım var. 1 ay önce aldım aracı. Geri giderken direksiyon tam dönükken frene basınca ‘tak’ diye bir ses geliyor. İlk çalıştırmada sonra geçiyor sanırım ısınınca geçiyor. Acaba balatalarin kilitleme sesi mi anlamadım. Yalnız sadece geri giderken yapıyor . Servise götürdük prese aldılar herhangi bir sorun yok dediler. Forumda araştırdım ama pek birşey bulamadım. Eğer daha önce bu konu konuşulduysa kusura bakmayın. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...

Araç yeni sağı solu alışacak...derim ben

Bende öyle düşündüm test aracına baktım orda 5000 km deydi onda olmadı. Teknisyen arkadaş da abi kullan devam ederse balatalari temizleriz gerekirse değiştiririz dedi biraz daha bekliyorum bakalım. Araç 1300 km de daha biraz daha bekleyeyim o zaman

Bende öyle düşündüm test aracına baktım orda 5000 km deydi onda olmadı. Teknisyen arkadaş da abi kullan devam ederse balatalari temizleriz gerekirse değiştiririz dedi biraz daha bekliyorum bakalım. Araç 1300 km de daha biraz daha bekleyeyim o zaman

Bende leonu alalı 20 gün oldu ilk bir hafta geri gideceğim zaman yaptı geçti..

Direksiyon tam çevirince ses yapması normal geri giderken araç hafif kasılır bu sese normal deniyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Direksiyon tam çevirince ses yapması normal geri giderken araç hafif kasılır bu sese normal deniyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle diyorsanız kafa karıştırmaya gerek yok o zaman bakalım bakalım. Çok teşekkür ederim. Direksiyonun tam döndüğünde teker açılarının bir yar civarları falan var mi acaba manevrayı biraz kıssalar o kasmayı giderebilirler mi acaba. Uzun vadede biryerleri aşındırır mi acaba diye düşündürüyor.

O aracsa gotur degiştirsinler garantiden

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

El freni otomatikse ondan kaynaklı yapıyor diye düşünüyorum. O sırada diski bırakma sesi gibi geldi bana. Problem olucak bişey gibi durmuyor. Yada dedikleri gibi kasıyor olabilir

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Birkaç gündür ses gelmemeye başladı. Balatalar mi alıştı acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt