Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

geri geri gelirken...

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
dalgınlığıma geldı ve 2 aylık ıbızam la toyota araca geri gelirken benm sağ arka otekı aracın sağ on tamponları değdi ses geldi dokundurmadan biraz fazlasıydı :)) ıyıce baktım bi şey goremedm ne bende ne oteki aracta bi şey yoktu çizik sandıklarımı da elle slınce gecti o yuzden resme gerek duymadım..
sizce bilmediğm veya bakmam gerekn baska bi şey var mıdır.??
bir de arka park sensoru ne kadar dır seat servisinde

dalgınlığıma geldı ve 2 aylık ıbızam la toyota araca geri gelirken benm sağ arka otekı aracın sağ on tamponları değdi ses geldi dokundurmadan biraz fazlasıydı :)) ıyıce baktım bi şey goremedm ne bende ne oteki aracta bi şey yoktu çizik sandıklarımı da elle slınce gecti o yuzden resme gerek duymadım..
sizce bilmediğm veya bakmam gerekn baska bi şey var mıdır.??
bir de arka park sensoru ne kadar dır seat servisinde

150 liramı ne dışarda satıyorlar bahse girerim serviste üç yüzden aşağı takmazlar bu arada geçmiş olsun olur öyle şeyler elinle silince gittiyse dokundurmuşsundur sadece;)

bu nasıl bi forum böle annında cevp hayret :))
bilmıorum artık arkdaşm hastaydı hastaneye bıraktım aklım onda kaldı ama ses 40 metreden duyulmuş plastik oldugundan herhalde
cevp için tekrar teşşkrlerr..

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız cevaplar daha hızlı gelir..

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız cevaplar daha hızlı gelir..

dediğin yeri goremedim zaten gereklı yerlerı doldurmuştm.

Eywallh CUPRALİ.

dediğin yeri goremedim zaten gereklı yerlerı doldurmuştm.

Eywallh CUPRALİ.

Oktay şu altta verdiğim linki tıkla konu başlığına adını yaz konunun altınada kendini özetleyen bi yorum yap tanışma bu şekilde bu sayede diğer üyelerimizdende seni tanımayan kalmasın.. kardeşim:eek:key:

http://www.seatclubworld.com/newthread.php?do=newthread&f=2

Ayrıca o kadar cevap yazdık oldumu bu avatar resmi ilk dakikadan:eek::D

Geri
Üst Alt