• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

geri geri gelirken...

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
dalgınlığıma geldı ve 2 aylık ıbızam la toyota araca geri gelirken benm sağ arka otekı aracın sağ on tamponları değdi ses geldi dokundurmadan biraz fazlasıydı :)) ıyıce baktım bi şey goremedm ne bende ne oteki aracta bi şey yoktu çizik sandıklarımı da elle slınce gecti o yuzden resme gerek duymadım..
sizce bilmediğm veya bakmam gerekn baska bi şey var mıdır.??
bir de arka park sensoru ne kadar dır seat servisinde

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
dalgınlığıma geldı ve 2 aylık ıbızam la toyota araca geri gelirken benm sağ arka otekı aracın sağ on tamponları değdi ses geldi dokundurmadan biraz fazlasıydı :)) ıyıce baktım bi şey goremedm ne bende ne oteki aracta bi şey yoktu çizik sandıklarımı da elle slınce gecti o yuzden resme gerek duymadım..
sizce bilmediğm veya bakmam gerekn baska bi şey var mıdır.??
bir de arka park sensoru ne kadar dır seat servisinde
150 liramı ne dışarda satıyorlar bahse girerim serviste üç yüzden aşağı takmazlar bu arada geçmiş olsun olur öyle şeyler elinle silince gittiyse dokundurmuşsundur sadece;)

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
bu nasıl bi forum böle annında cevp hayret :))
bilmıorum artık arkdaşm hastaydı hastaneye bıraktım aklım onda kaldı ama ses 40 metreden duyulmuş plastik oldugundan herhalde
cevp için tekrar teşşkrlerr..

Lejyoner

Administrator
Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız cevaplar daha hızlı gelir..

Juan-Juan

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız cevaplar daha hızlı gelir..

dediğin yeri goremedim zaten gereklı yerlerı doldurmuştm.

Eywallh CUPRALİ.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı

dediğin yeri goremedim zaten gereklı yerlerı doldurmuştm.

Eywallh CUPRALİ.
Oktay şu altta verdiğim linki tıkla konu başlığına adını yaz konunun altınada kendini özetleyen bi yorum yap tanışma bu şekilde bu sayede diğer üyelerimizdende seni tanımayan kalmasın.. kardeşim:eek:key:

http://www.seatclubworld.com/newthread.php?do=newthread&f=2

Ayrıca o kadar cevap yazdık oldumu bu avatar resmi ilk dakikadan:eek::D

Üst Alt