Geri Görüş Vites Kamerası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Geri Görüş Vites Kamerası

eneSene

Kayıtlı Üye
Abi en güzeli bu plakalıklara olanlar, benim tamponda takılı çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Allah'tan arka tamponumu değiştiriyorum, ona uygun bir yer ayarlamaya çalışıcam. Ayrıca ilanda Leon için de uyar diyor abi.

Ekli dosyalar

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Orjinali seat için ebaydan bulunabilir.

Ancak biraz daha değişik olanı aşağıdaki linktedir. Böyle birşeyde kullanabilirsiniz.
GECE GÖRÜŞLÜ Kablosuz geri vites kamerası GittiGidiyor.com'da #43677263

Veya plaka aydınlatma yerlerinin ölçülerini alın, yine gittigidiyor içinde plaka aydınlatması için olan kameralar vardı. Boyutları tutan bir kamerada bakabilirsiniz.

Bende karar aşamasındayım. Kendi aracıma aşağıdaki kamera sistemini almayı düşünüyorum.
http://urun.gittigidiyor.com/RENKLI-KAMERALI-PARK-SENSORU-DRK-RENKLI-EKRAN_W0QQidZZ42189007

Erd3434

Kayıtlı Üye
bıldıgım kadarıyla oluyor zaten plaka aydınlatmasını sokup kamerayı yerlestırıyorlar yalnız bızım plakalar asagıda oldugu ıcın nasıl olur bılmıyorum ama seat amlemının ıcıne muthıs duruyor

digiersoy

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Orjinali seat için ebaydan bulunabilir.

Ancak biraz daha değişik olanı aşağıdaki linktedir. Böyle birşeyde kullanabilirsiniz.
GECE GÖRÜŞLÜ Kablosuz geri vites kamerası GittiGidiyor.com'da #43677263

Veya plaka aydınlatma yerlerinin ölçülerini alın, yine gittigidiyor içinde plaka aydınlatması için olan kameralar vardı. Boyutları tutan bir kamerada bakabilirsiniz.

Bende karar aşamasındayım. Kendi aracıma aşağıdaki kamera sistemini almayı düşünüyorum.
RENKLİ KAMERALI PARK SENSÖRÜ DRK RENKLİ EKRAN GittiGidiyor.com'da #42189007

teşekkürler hüseyin..