Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Görüş Vites Kamerası

Merhaba.
Orjinali seat için ebaydan bulunabilir.

Ancak biraz daha değişik olanı aşağıdaki linktedir. Böyle birşeyde kullanabilirsiniz.
GECE GÖRÜŞLÜ Kablosuz geri vites kamerası GittiGidiyor.com'da #43677263

Veya plaka aydınlatma yerlerinin ölçülerini alın, yine gittigidiyor içinde plaka aydınlatması için olan kameralar vardı. Boyutları tutan bir kamerada bakabilirsiniz.

Bende karar aşamasındayım. Kendi aracıma aşağıdaki kamera sistemini almayı düşünüyorum.
http://urun.gittigidiyor.com/RENKLI-KAMERALI-PARK-SENSORU-DRK-RENKLI-EKRAN_W0QQidZZ42189007

bıldıgım kadarıyla oluyor zaten plaka aydınlatmasını sokup kamerayı yerlestırıyorlar yalnız bızım plakalar asagıda oldugu ıcın nasıl olur bılmıyorum ama seat amlemının ıcıne muthıs duruyor

Merhaba.
Orjinali seat için ebaydan bulunabilir.

Ancak biraz daha değişik olanı aşağıdaki linktedir. Böyle birşeyde kullanabilirsiniz.
GECE GÖRÜŞLÜ Kablosuz geri vites kamerası GittiGidiyor.com'da #43677263

Veya plaka aydınlatma yerlerinin ölçülerini alın, yine gittigidiyor içinde plaka aydınlatması için olan kameralar vardı. Boyutları tutan bir kamerada bakabilirsiniz.

Bende karar aşamasındayım. Kendi aracıma aşağıdaki kamera sistemini almayı düşünüyorum.
RENKLİ KAMERALI PARK SENSÖRÜ DRK RENKLİ EKRAN GittiGidiyor.com'da #42189007

teşekkürler hüseyin..

Geri
Üst Alt