Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Görüş Kamera Bulanık Gösteriyor

Arkadaşlar mrb. 2018 Ateca sahibiyim. Aracın geri görüş kamerası bugün bulanık göstermeye başladı. Yıkatma kırılma vs yok nedenini bilmiyorum. Video çektim ama atamadım. Foto da kenarları çizgili gözüküyor. Plaka gözükmezdi ama o da gözüküyor şuan. Yardımcı olabilecek var mı?Ekli dosyayı görüntüle 18045

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bagajı açarken belki yerinden oynatmış olabilirsiniz bende aynı aracı kullanıyorum böyle sorun yok ama plakayı ilk günden itibaren gösteriyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Araç direkt güneş altında çok yüksek sıcaklıkta uzun vakit geçirdi mi? Ondan etkilenmiş olabilir.

Araç ile o gün gezindim herhangi bir kaza arıza yıkama vs olmadı herşey bir anda oldu geri manevra yapacakken bulanıklaştı sonra gittim işimi bitirip geldim bulanıklı geçmişti şu anda birşey yok sadece kamera açısı değişmiş ben aldığımda kamerada plaka gözükmezdi şimdi gözüküyor. Bagaj kapatırken ya da yolda çukur kasis vs olmuş olabilir diye düşünüyorum. Ama bu da olmamalı onca para verip aldığımız araba böyle ufak birşeyden arıza vermemeli. Aracı Bursa dam aldım ama Eskişehir deyim. Buradaki servise gitsem çözer mi ve ücret talep eder mi acaba?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar mrb. 2018 Ateca sahibiyim. Aracın geri görüş kamerası bugün bulanık göstermeye başladı. Yıkatma kırılma vs yok nedenini bilmiyorum. Video çektim ama atamadım. Foto da kenarları çizgili gözüküyor. Plaka gözükmezdi ama o da gözüküyor şuan. Yardımcı olabilecek var mı?Ekli dosyayı görüntüle 18045

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınızın kamerası bir yerden şase yapıyor. Servise götürürseniz garanti kapsamında çözerler

Araç ile o gün gezindim herhangi bir kaza arıza yıkama vs olmadı herşey bir anda oldu geri manevra yapacakken bulanıklaştı sonra gittim işimi bitirip geldim bulanıklı geçmişti şu anda birşey yok sadece kamera açısı değişmiş ben aldığımda kamerada plaka gözükmezdi şimdi gözüküyor. Bagaj kapatırken ya da yolda çukur kasis vs olmuş olabilir diye düşünüyorum. Ama bu da olmamalı onca para verip aldığımız araba böyle ufak birşeyden arıza vermemeli. Aracı Bursa dam aldım ama Eskişehir deyim. Buradaki servise gitsem çözer mi ve ücret talep eder mi acaba?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bildiğim kadarıyla Seat'ın kullandığı kameraların tampona yerleştiği kısmının şekli yuvarlak değil, haliyle oynama vs. yapmaz. Sizin daha önce dikkatinizi çekmemiş olabilir mi? Ya da başka bir olasılık da yazılımsal bir sebepten daha geniş açı göstermeye başlamış olması ama bu da çok mantıklı değil, yazılım da durup durduk yerde değişmez.

Geri
Üst Alt