Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Görüş Kamerası

Leonda yazıyor başlıkta ama sen bence bunu hiç deneme çok basit duruyor. Ama illa istiyorsan o zaman şu bagaj koluna gizli olanları bir araştır.

Leonda yazıyor başlıkta ama sen bence bunu hiç deneme çok basit duruyor. Ama illa istiyorsan o zaman şu bagaj koluna gizli olanları bir araştır.

VW için olanlarını buldum o dediklerinin ancak 300$ dan fazla... seat için olanlara ulaşamadım...

tam olarak birşey yazmıyor ama zamanında insigniada ben bu tip kullanmıştım çok kullanışlıydı

En iyisi ben mk3 leon la bulabilirsem golf 6 nın plakalıklarına bakayım şekil aynımı diye... :)

golf 7'ninki uyacaktır abi büyük ihtimalle, parçaların aynı olması çok olası, çinde 10 15 dolara var kameralar

Geri
Üst Alt