Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gerçek OTOPSİ dersi (midesi kaldırabilene) :)

babam doktor olduğundan onun kitaplarında gördüklerime göre halt etmiş bu :D

İzlenebilir ama görüntü çok daha net ve büyük olsa daha etkileyici olurmuş.Kadavrada olsa bir insan!Ne diyelim Allah rahmet eylesin.

xx

oyyyyy..video başladı ve kapattım ama..
sayfanın üstündeki banner'da topeuro.biz gibi bişi yazıyodu..göz tamamladı "topuz biz" olarak okudum önce.. :D :D

abi aynen sende benim gibi hiç etkilemiyo valla çizgifilm gibi izliyorum :D

yok etkilenmiyorum..devamlı izlediğim için adli tıp dizileri..severim böyle şeyleri..1 sn falan uhh olsamda o geçicidir..
rahmetli babamı da otopsi yaptılar ..savcı ile kavga etmiştim..o zaman ne gereği ver diye biliyordum böyle olduğunu..o yüzden istemedim..raporları aldığımda..sakladım anneme göstermedim o zaman..yazıyordu kafatası açıldı beyin çıkartıldı incelendi tartırldı herhangi bir semptoma rastlanmadı..göğüs açıldı..kalp çıkartıldı incelendi tartıldı..işte ciğerler falan tek tek..böyle..
sonuç kalp krizi idi..
Allah rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun İnşeAllah

daha once bir iki defa izlemisligim var nedense bu sefer izlemek istemedim :)

yok etkilenmiyorum..devamlı izlediğim için adli tıp dizileri..severim böyle şeyleri..1 sn falan uhh olsamda o geçicidir..
rahmetli babamı da otopsi yaptılar ..savcı ile kavga etmiştim..o zaman ne gereği ver diye biliyordum böyle olduğunu..o yüzden istemedim..raporları aldığımda..sakladım anneme göstermedim o zaman..yazıyordu kafatası açıldı beyin çıkartıldı incelendi tartırldı herhangi bir semptoma rastlanmadı..göğüs açıldı..kalp çıkartıldı incelendi tartıldı..işte ciğerler falan tek tek..böyle..
sonuç kalp krizi idi..
Allah rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun İnşeAllah
Allah rahmet eylesin abi

Geri
Üst Alt