Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gerçek Yetenek Budur...

bu anteplidir yaa hatta çarşıda da yapmıştı canlı şahit oldum gerçekten kabiliyetli bir genç...:eek:

bi ara yabancı bi sitede suzuki kavazaki honda diye motor selerini okuyarak taklit eden bi adam vardı benim fenomenim oydu ama bu Arkadaş Çalışmayan Arabanın taklidini yapıyor yahu helal olsun:eek:key:

bi ara yabancı bi sitede suzuki kavazaki honda diye motor selerini okuyarak taklit eden bi adam vardı benim fenomenim oydu ama bu Arkadaş Çalışmayan Arabanın taklidini yapıyor yahu helal olsun:eek:key:
yaa baba bu çocuğun şansı kötü yaa bir türlü para kazanamadı antepte kırsal kesimde ikamet ediyor aile durumu yok ne ettiyse yaramadı bir ara çoğu kanal da belgeselde filan da çıktı ama para etmedi tabi illegal motor yarışlarının maskotudur...

Geri
Üst Alt