Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Genius - dursun kardeŞİme teŞekkÜrler

cok tesekkur ederım elımden gelen bırsey varsa yardımcı olurum seve seve allah yardım ettıgınce yardımcı olmaya calısıyorum saolun ben cok tsk ederim bu arada nazarmı deydı ne hastalandım ya:D su dukkan tadılatı bıtsın allah nasıp ederse acılısta herkezi bekliyorum konuda acacayım bu konuda acılısa özel bir kac seyde olcak

cok tesekkur ederım elımden gelen bırsey varsa yardımcı olurum seve seve allah yardım ettıgınce yardımcı olmaya calısıyorum saolun ben cok tsk ederim bu arada nazarmı deydı ne hastalandım ya:D su dukkan tadılatı bıtsın allah nasıp ederse acılısta herkezi bekliyorum konuda acacayım bu konuda acılısa özel bir kac seyde olcak

Geçmiş olsun kardeşim tekrar teşekkür ederim.

geçmiş olsun kankamm.. bu arada açılış için sanırım birde otopark ayarlamak lazım..yoksa SCW orayı doldurur yol kapanır benden söylemesi :D

Geçmiş olsun Dursun usta.Bu arada bu kadar kişinin objektif takdirini kazanmak ta bambaşka bişey.tebrikler

murat valla sadece arkads degiliz biz scw de bir nevi aileyiz suanda avrupa bulusmasındagız hatta :D levettın otopark sıkıntısı ortadan kalktı merak etme:D

Geri
Üst Alt