• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Genius - dursun kardeŞİme teŞekkÜrler

hades

Kayıtlı Üye
İsim
İsmail
Nereden
İstanbul
Plaka
16 DM 634

GeniuS

Kayıtlı Üye
İsim
DURSUN
Nereden
İstanbul
cok tesekkur ederım elımden gelen bırsey varsa yardımcı olurum seve seve allah yardım ettıgınce yardımcı olmaya calısıyorum saolun ben cok tsk ederim bu arada nazarmı deydı ne hastalandım ya:D su dukkan tadılatı bıtsın allah nasıp ederse acılısta herkezi bekliyorum konuda acacayım bu konuda acılısa özel bir kac seyde olcak

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
İsim
serhan birgit
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HE 2510
cok tesekkur ederım elımden gelen bırsey varsa yardımcı olurum seve seve allah yardım ettıgınce yardımcı olmaya calısıyorum saolun ben cok tsk ederim bu arada nazarmı deydı ne hastalandım ya:D su dukkan tadılatı bıtsın allah nasıp ederse acılısta herkezi bekliyorum konuda acacayım bu konuda acılısa özel bir kac seyde olcak
Geçmiş olsun kardeşim tekrar teşekkür ederim.

leeveent

Kayıtlı Üye
İsim
Levent
Nereden
İstanbul
Plaka
34 VN 9554
geçmiş olsun kankamm.. bu arada açılış için sanırım birde otopark ayarlamak lazım..yoksa SCW orayı doldurur yol kapanır benden söylemesi :D

bbj_bt

Kayıtlı Üye
İsim
Burak
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 6075
Profesör demedik ona boşuna:D

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahm
Nereden
Gaziantep
Plaka
27 N 7272
helal olsun kardeşim elinden kaçan bile kurtulamıor :)

yagami

Kayıtlı Üye
İsim
Murat
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GC 5851
Geçmiş olsun Dursun usta.Bu arada bu kadar kişinin objektif takdirini kazanmak ta bambaşka bişey.tebrikler

GeniuS

Kayıtlı Üye
İsim
DURSUN
Nereden
İstanbul
murat valla sadece arkads degiliz biz scw de bir nevi aileyiz suanda avrupa bulusmasındagız hatta :D levettın otopark sıkıntısı ortadan kalktı merak etme:D

kral_mzk

Kayıtlı Üye
İsim
ömer MIZRAK
Nereden
Bursa
Plaka
3.20d F30
murat valla sadece arkads degiliz biz scw de bir nevi aileyiz suanda avrupa bulusmasındagız hatta :D levettın otopark sıkıntısı ortadan kalktı merak etme:D
kardesım su mesaj kutunu bosalt yahu

Üst Alt