Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

General Mobile Discovery

bende skype yuklu ama dediğin olay bende olmuyor ozan. Sen skypetan oturumu kapat deyip cikiyorsan o zaman skypei bidahaki acisinda kullanici adi ve sifre soruyor. Skype ayarlarında otomatik oturum acma kutucunu isaretlersen skypei actigin zaman kullanici adi ve sifre girmeden skypeta otomatik oturum acabilirsin. Bunun haricinden ben telefonun ekranindan, sarjindan, calisma hizindan, özellikle internet hizindan gayet memnunum. Kamerasi gunduz yeteri derecede iyi cekiyor fakat gece cekimlerinde karincalanmalar mevcut ama fazla dert degil ;) Emre bence discovery alicaksan 16GB al. Hafiza karti ile ugrasma bosa. Zaten hafıza kartına verecegin para ile 16 GB alabilirsin. 4GB ve 16 GB arasinda 50 TL fark var. 16GB yetmedigi yerde o zaman hafiza karti olayini dusunursun.

arkadaşlar merhabalar. telefonu alalı 3 ayı geçti performans olarak bir sıkıntı duymadım. ancak ekranımın en altında 3 tane interaktif tuşlarin ortasındaki tuşun biraz üstünde bulutlanma gibi birşey vardi ve onemsemiyordum. simdi ise ekranın orta kısmında toplu iğne ucu kadar bir bulutlanma oluştu.
acaba bu neden oluşur ve bu yayılır mı? sizlerdede böyle birşey var mı?

arkadaşlar merhabalar. telefonu alalı 3 ayı geçti performans olarak bir sıkıntı duymadım. ancak ekranımın en altında 3 tane interaktif tuşlarin ortasındaki tuşun biraz üstünde bulutlanma gibi birşey vardi ve onemsemiyordum. simdi ise ekranın orta kısmında toplu iğne ucu kadar bir bulutlanma oluştu.
acaba bu neden oluşur ve bu yayılır mı? sizlerdede böyle birşey var mı?

orta tuşun orda led yansıması var ama çok dikkatli bakmadan veya siyah ekranda bakmadan belli olmuyor o herkestemevcuttur bendede var ama orta bölümle ilgili bi bilgim yok malesef eğer sizi rahatsız ediyorsa servise bi gösterin derim.

Geri
Üst Alt