Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

General Mobile Discovery

bende sipariş verdim çok güzel telefon fiyat on numara cihaz on numara he almak isteyenler kaçırmasınlar şuanda n11.com da fiyatlar süper 16 gb beyaz versiyonu 598 tl ye aldım ben sizede link veriyim bakın arkadaşlar :) direk 50 tl indirimi var + 11 tl bkm expressten yada pepsi kodu bulun insin kaçırılmaz bu fiyata :)

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 16GB BEYAZ 16320275 | n11.com

Resimler son derece guzel, daha ne olsun. Dün bende kafaya koyup en sonunda gittim aldım discovery'i simdilik cok hosuma gitti bakalim insallah ilerliyen zamanlarda bi sikinti cikarmaz ;)
eeee kardes telefon nasil gidiyor. durumlar nasil? alistin mi telefona

kendi adima memnunum. bi sorun yok masaAllah.

eeee kardes telefon nasil gidiyor. durumlar nasil? alistin mi telefona
Hemen alıştım bora hocam. Bi tane mavi renk arka kapak alıp taktım şuan tel daha saglam hissi veriyor. Birde ahize sesini yükselttim biraz şuan için bir sıkıntı yok ;)

kullananlardan yorum alalım biraz daha , çünkü androide geçmenin zamanı geldi....aklımda s4 mini var ...

kullananlardan yorum alalım biraz daha , çünkü androide geçmenin zamanı geldi....aklımda s4 mini var ...

Discovery ilk akıllı telefonum olduğu için diğer telefonlarla kıyaslayamayacağım ama genel olarak telefondan memnunum. Kamerası bana yetiyor, telefonu çok kullanmazsanız gün içinde (oyundu internetti felan) 1 günü rahat çıkarıyor şarjı, internete bağlanma ve internette dolanma hızı gayet iyi. Ben siyah rengini aldım duruşuda güzel. kutunun içinden ekran koruyucu jelatinde çıkıyor. 16 gb 699 lira. Bana uygun geldi fiyat olarak daha fazla çıkmak istemediğim için discovery aldım. Ancak s4 mini daha hızlıdır o ayrı. Yani bu iş tamamen telefondan ne beklediğinize ve cebinizde ki paraya bakıyor.

Arkadaslar rahat olun, daha oncede yazdim, tel gayet stabil calisiyo daha once note2 kullanicisiydim inanin o telde donma sorunu yasadim bunda olebisey gormedim.Aldigimda 32 gb lik sd kart almistim( bu telefonun diger bomba ozellik butun uygulamalarinizi bu karta kurabilisiniz hicbir sorunda cikarmiyo tarafimdan hergun deneniyor:) ) 32 gb dan buyuk almayin desteklemez. Androidle bayadir hasirnesirim gonul rahatligiyla kullanilabilir bir cihaz skype kullanan arkadaslar varsa vazen kullanici adinizi ve sifrenizi bazen siliyor gordugum sorun bu. Oda muhtemel yazilim sorunu. Dert etmeyin sonucta bir telefon. Alanlara gule gule kullanmak dilegiyle.saygilar

Geri
Üst Alt