Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

General Mobile Discovery

Hayırlı olsun. çalıştığım yerde iki kişi aldı gayet güzel ve performansı süper bir ürün. Marka takıntısı olmayanlara, ön yargılı olmayanların tercihi olabilir.

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan... ama ben olsam s3 ü alırdım... neden böyle söylediğimi kısa bir süre sonra anlayacaksın...

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan... ama ben olsam s3 ü alırdım... neden böyle söylediğimi kısa bir süre sonra anlayacaksın...

Zaten S3 e alternatif bir cihaz kesinlikle S3 değil ama unutulmaması gereken fiyatı S3 un yarisi günümüzde ortalama 2 yilda bir telefon değiştirildiğini düşünürsek denemeye deger diye düşünüyorum yinede fikrinize saygı duyarim

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Bende marka takıntısından çok markaya güven esası var 2.el garanti ve stabil bir işletim sistemi esas olan onun için GM biraz uzak bana ama FP da en büyük ölçü bundan dolayı tavsiye edebilir miyiz cevremize?

SM-N9000Q üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Telefonu Bizzat İnceledim ve Bende Almayı Düşünüyorum. 3g Bağlantısı Olsun Oyun Performansı Olsun Gayet Başarılı Bir Telefon Ama Kasası S3 e Göre Daha Kalitesiz Bu Özellik Bu Fiyat Kasayıda Göz Ardı Etmek Lazım Bence.

Telefonu Bizzat İnceledim ve Bende Almayı Düşünüyorum. 3g Bağlantısı Olsun Oyun Performansı Olsun Gayet Başarılı Bir Telefon Ama Kasası S3 e Göre Daha Kalitesiz Bu Özellik Bu Fiyat Kasayıda Göz Ardı Etmek Lazım Bence.
s3 ten daha ince bir kasaya sahip. hatta su an piyasadaki en ince kasa diye biliyorum.

Bende marka takıntısından çok markaya güven esası var 2.el garanti ve stabil bir işletim sistemi esas olan onun için GM biraz uzak bana ama FP da en büyük ölçü bundan dolayı tavsiye edebilir miyiz cevremize?

SM-N9000Q üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Çoğu sitede bu telefon incelenmiş. Ve dediğiniz gibi Fiyat performans olarak öneriliyor.
Ancak işte insanın kafasında GM markasına olan bir soru işareti var ondan dolayıdır birşey diyemem...

hayirli olsun. sitede 4 kisi oldu bile discovery'ci. internete girmek cok guzel bu tel ile. evde bilg. acmaz oldum gibi.

Geri
Üst Alt