Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gene Fitil yalnız KAPUTA

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tatlı Sohbetler Arkadaşlar..

Malumunuz dün yaptığım ayna kaplamalarım soğuğu yiyince hafiften kabardı.. buna dayanarak atacağını tahmin edip doğruca mustafa ustanın yanına vardım.. bana güzel işçiliği olan bir PianoBlackçi bulsun diye sağolsun İLHAN ustaya yönlendirdi Ayna kapaklarımı ve Cam çıtalarımı PianoBlack Boyatmaya karar verdim fakat havalar soğuk olduğundan önümüzdeki günlere ertelendi... derken fitilcinin yanından geçiyordum birden durdum göürnce hocam hoş geldin çay söyliyeyim, senin siparişlerden başımı kaşıyamıyorum dedi derken daha önce @leo54 ile tartıştığımız bir durum vardı bu fitillerden kaput yan kenar altına uygulasak nasıl olur diye bir deneyelim dedik sonuç şu oldu...

yalıtım konusuna katkısı hiç yok diyemem fakat kaputa dokunduğunuzda çıkan ses bile değişti toklaştı ayrıca araç içine gelen seste de azalma var :eek:key:

28k61e0.jpg

2elcuaw.jpg

301j9jc.jpg

ldruv.jpg

4q0rrs.jpg

Dewamı..

Bu arada Akü kapağınıda göstermiş Olayım Audi A3'ündür bire bir uyumlu bizimkilerle onuda kendim taktım :eek:key:

5ari8w.jpg

3496rh5.jpg

Cumartesi gunu sana bana birde bi arkadaşa alacaktım bulamadım arkadaşı dukkani erkenden kapatip gitmiş olay fena butun arkadaşlara tavsiye kapilardan sonra kaput olayi geldi aklimiza iyide oldu

Cumartesi gunu sana bana birde bi arkadaşa alacaktım bulamadım arkadaşı dukkani erkenden kapatip gitmiş olay fena butun arkadaşlara tavsiye kapilardan sonra kaput olayi geldi aklimiza iyide oldu

Motor Sesi Duymaz oldum resmen, hafta sonu Sanada yapalım..

çok güzel olmuş elinize sağlık, kaputu kapatırken çamurluklara takılma fln yapıyo mu acaba?

Kaput tarafında yalıtımdan fazlasıyla memnunum ama yine de merak ettim ne derece bir fark yaptığını.

Kaput tarafında yalıtımdan fazlasıyla memnunum ama yine de merak ettim ne derece bir fark yaptığını.

Abi cam açıkken rolantide bi tırlama sesi duyarsınya TSI da bunda o sesi duya bilmen için ön tarafının duvara karşı vermen lazım ki yankı yapsın .. herşeyden öte kaputun kapanma sesi bile değişti takıırt diye kapanan kaput tok diye tek seferde ve tok bir sesle kapanıyor :eek:key:

Geri
Üst Alt