Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gene Fitil yalnız KAPUTA

iyi düşünmüşünüz.. çok güzel bir fikir, ellerinize sağlık..

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] aynı fitilciden ve aynı fitilden mi sipariş ettin selçuk? ve ne kadar uzunluğu var fitillerin?

Dewamı..

Bu arada Akü kapağınıda göstermiş Olayım Audi A3'ündür bire bir uyumlu bizimkilerle onuda kendim taktım :eek:key:

5ari8w.jpg

3496rh5.jpg

bi de şu kaput amortisörlü oldu mu tamamdır, maaşallah, Allah nazarlardan saklasın, kaza bela vermesin inşallah...

valla çok güzel olmuş, böyle fitil işleri bizim araçlara oldukça gerekli :) bizim dizellere de etkisi olur mu acep?

@Çöllü aynı fitilciden ve aynı fitilden mi sipariş ettin selçuk? ve ne kadar uzunluğu var fitillerin?
Selçuk görünce cvp verecektir ama şöyle söyliyeyim aklimiza ilk geldiğinde kapidaki fitilleri söktük taktik birebir ayni uzunlukta tam uymuştu sonrasinda selcuk tekrar ince ayar cektimi bilmiyorum kardesim

bi de şu kaput amortisörlü oldu mu tamamdır, maaşallah, Allah nazarlardan saklasın, kaza bela vermesin inşallah...
O konudada çalısmalarimiz var sadece kaput degil bagaj üzerine kumandadan açtığımızda elle açmaya gerek kalmadan kapagın kendini yukarı atmasi olayi :)

Abi şu çamurluklara bi el atalım benim :) düzeltelim demiştin ya tamponu.

Bide şu akü kapağından istiyorum :D bana da uyar sanırım.

Geri
Üst Alt