Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gencaydan Satılık Ibıza Cupra 2 :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynısı ıspartada var ama mahfetmişler içini fakat güzel sesi var :)

Walla bende anlamadim zati hic bisi anlayamiyorum heralde cabuk satilsin die esimin Leonunu 28.500e koyduk fiyat cok düşükmus kazalimi die soruyolar :(
Araci galerici bir abim bnm icin nete koydu bu seferde nie galeri satiyo dendi
Iisimi kendim nete koyup kendim ugrasiyim dedim ;)

Walla bende anlamadim zati hic bisi anlayamiyorum heralde cabuk satilsin die esimin Leonunu 28.500e koyduk fiyat cok düşükmus kazalimi die soruyolar :(

Klasik Türk insanı modeli vallahi anlamanın mümkünatı yok bi defa sahibindende herkes kazasız yazıyo bi gidiyosun kazalı alacaksan gider bakarsın almayacaksan aramazsın biz BMW koyduk sahibindene biri çaldırdı kapattı telefonu aradık adam diyo abi BMW ye talip olacam kontör yoktu :rolleyes: lan sen 520 alacağına telefona kontör al önce
Hayırlı satışlar tekrardan aracınız harika görünüyodu bugün maşallah nazar değmesin....:eek:key:

Hayırlı satışlar kafamı karıştıran bir araç , 1.4 td dan sonra benzine para yetiştirebilirmiyim bilemiyorum

Cupra 1.6 Leon kadar yakiyor uzun yolda leondan daha az yakiyor ama kardesim tabii bu senin ayagini Ne kadar gaz'a bastiginla alakali :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt