Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

****Gelmeyen üzülecek 24 NİSAN_Gaziantep****

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Evet beyler 24 Nisan için Gaziantep Organizasyonu

Uçak bileti gidiş dönüş 149.99TL görünüyor şuan itibari ile

Yoğun katılımlı bir Gaziantep yemekleri odaklı bu Organizasyona ne dersiniz?

Listeye adını yazdıracak ilk 5 Gaziantep dışı üyenin Konaklamaları Varol ağbi ve bana ait...
  • Haricinde ki üyeler için 23 Nisan CUMARTESİ gelicek olanlarada konaklamaları için en güzel en rahat edecekleri yer ayarlanacaktır.....
  • Asıl amacımız Gaziantepte SCW çatısı altında bir araya gelmek ve o eşsiz lezzetleri tatmak ağzımızı tatlandırmak...
  • Bu organizasyonda sadece resim çekmesi için bir arkadaşımı getireceğim yenilen içilen herşeyi çekecek ve teker teker siteye ekleyeceğiz gelmeyen çok üzülecek:)

21cgozr.jpg

Umarım bol katılımlı güzel bir org.olur..

yogun katılım olursa dört edelim :D
yeterkı yogun katılım olsun

ha şöyle nerelerdesin hocam ya seni bundan sonra daima burada görmek istiyorum:)

Benim bilet almama gerek varmı görkem :)))

yok sen değil de o Gaziantep dışı dediğim ilk 3'e İbrahimle ekibi katılırsa iş kötü:)

görkem yerimiz belli ama ona rağmen iki kişiyi de ben misafir ederim..başımın üstünde yerleri var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt