Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geliyor geliyor yeni seat geliyor..leon mu bilmiyorum ?

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar twitter da almanya seatı takip ediyorum bugün kü haber ayne şöyle

almancası
''Unser Star auf vier Rädern wird in Kürze vorgestellt. Hier schon mal eins davon''

''4 tekerdeki Yıldızımız kısa zaman sonra tanıtılacak..bakın burda bir kısmı var''..

bakalım ne olacak leon mu yoksa..İbe mi..ama bir şey geliyor...geliyor geliyor..alamasak da geliyor....

link de o aracın sadece bir kısmı

http://twitpic.com/4qfs38

güncel makyajlı kasaya benziyor

valla bilmiyorum twit yapılan tarih bugünün..güncel kasayı böyle bir haberle vermezle diye düşünüyorum..ama tampon ona benziyor

şimdi yeni bir ilave yapmışlar...bir kelime daha eklemişler yazıya...ve ben küfür ettim bu konuyu açtıktan sonra ilave olmuş..
unser ROCK STAR diyor şimdi...yani bir rock yıldızı bu arabaya binmiş galiba..terbiyesizler

Leon Gelmesin Daha Yeni Aldım Biraz Hevesimi Alayım

ama kısa zamanda dediğine göre belki de güncel kasaya son bitirmeden style yerine daha daha sürpriz dolu bir donanım koyabilirler o da olabilir!!

ibiza makyajlanıyo sanırım o görünen kısmı ibiza çünki

Geri
Üst Alt