Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gelinlik

eserbaba

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim dünyanın parasını verip aldığım. hatunun bazanın altında 5 yıl gözü gibi sakladığı, hatta bunun için çok kavgalar ettiğimiz gelinliği Allah rızası için ihtiyacı olan birine vericem. Gelinlik 34 beden. Her şeyi mevcut. İhtiyacı olan varsa çevrenizde, durumu olmayan vs. sizde vesile olun bakalım.

Kardeşlerim dünyanın parasını verip aldığım. hatunun bazanın altında 5 yıl gözü gibi sakladığı, hatta bunun için çok kavgalar ettiğimiz gelinliği Allah rızası için ihtiyacı olan birine vericem. Gelinlik 34 beden. Her şeyi mevcut. İhtiyacı olan varsa çevrenizde, durumu olmayan vs. sizde vesile olun bakalım.
Ah bide ben ikna edebilsem :) bide ustune altin takicam

Allah razı olsun çok güzel düşünce ama genelde bayanlarımız ıh mıh ediyor. Biz erkekler bence israf diyoruz ama diretiyorlar. Zamanında ben de demiştim evlendiğim de ihtiyaç sahibine verelim diye ;)

bizler gündelikte giyebileceğimiz damatlıklar alırken saklanmalık için alınan gelinlikler beni de çıldırtan konulardan biridir :D malum kiralama istemiyorlar neymiş sıfıryla arasında 200-300 tl oynuyormus yahu oynasın dediysemde aldık bızde malum :D satsan satılmıyor atsan atılmıyor :) anamın gelinliği hala duruyorken hanımınkını elden cıkarmak daha zordur sanırım :D kardesım guzel fıkır ıns ıhtıyac sahıbı bırıne gıder...

Geri
Üst Alt