Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geleneksel Pazar Buluşmalarına Ne Dersiniz. ??

Ben her haftasonu kesin bir gün karşıda oluyorum. Pazarları denk geldiğinde uğrayabilirim :)

nerede park sorunu var yazmışsın Melih :)

Valla abi park sorunu olmyan yer çok az bu tarafta :(

Maçka Nişantaşı arasında Beşiktaşa inmeden bir iki yer varmış büyük bir tanesinin ismi "10numara"mıydı neydi, ama nasıl bilmiyorum. Giden arkdaşlar fena diil filan diyo.

Valla abi park sorunu olmyan yer çok az bu tarafta :(

Maçka Nişantaşı arasında Beşiktaşa inmeden bir iki yer varmış büyük bir tanesinin ismi "10numara"mıydı neydi, ama nasıl bilmiyorum. Giden arkdaşlar fena diil filan diyo.

biliyorum kardeşim, doğru diyorsun avrupa yakasında neredeyse her yerde var o problem. ben de avrupa yakasındayım zaten seni çok iyi anlıyorum :)

sessiz sakin oturup herkesin uzun süre muhabbet edebileceği rahat bir yer bulunup ayarlanırsa her pazar olmasa da ayın 2 pazarı buluşulabilir, çok da güzel olur

Fenerbahçe'de buluşuldu bugun valla.. :)

bugün hava da güzel saat 4-5 gibi bi yerlerde oturup sohbet etmek isteyen. ??

:)

aha benden bi tane daha.. :D :D
tamam lan gel.. :D

Geri
Üst Alt