Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GEL TEZKERE.. "Hakkınızı Helal Edin SCW"

sımdıden hayırlı teskereler .. 341 oldu demek bende 331 dım ne kadarda eskımısım .. fakat kısa donemlerde acemı bırllıgıyle usta bırlıgının aynı anda bellı oldugunu ılk defa duydum benım arkadasımda benle beraber manısada yapmıstı ordayken kıbrısa yolladılar demekkı bseyler degımıs :) tekrar hayırlı teskereler 30 gun harıc su gıbı gelıp gecıo :D

hayırlı tezkereler,bende usta birliğimi kıbrısta yapmıştım,aynı tümene bağlı bi topçu alayında:eek:key:

SElametle abiii Güle güle gidip güle güle gelmek Nasip Etsin Rabbim

de hadi yapta gel bi an önce..sana ihtiyacacımız var

selçuk kardeşim allah yolunu açık etsin.hayırlısıyla git gorevını yap gel kardeşim biz senı burda beklıyo olucagız hayırlı teskereler dostum benım :)

Selçuk bu ne hız daha geçen ay konuşuyorduk valla senin askerliği,isabet olmuş kardeşim tam da istediğin gibi yani,çabucak yap gel inşallah kardeşim,hem kıbrısa da yabancı değilsin sen.Gitmeden bir yanıma uğra anlatalım :)
Abi bugün baktım yoktun mekanda yoksa uğrayacaktım, yarın gelirim artık :)

Abimin haniminin kardesiyle ayni yerlerdesiniz :)
Özgürüm Sağolasın darısı sizinbaşınıza inşallah :) muhabbetli bi arkadaşsa ver ismimi orda buluşalım başka türlü geçmez kardeşim ;)

Geri
Üst Alt