Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geçmişten yapmış olduğum araçlar. Bakalım beğenecekmisiniz..

İlk gümüş passat çok şık olmuş,

M3'te eskiden 38 plaka yokmuydu?

Ben beğenmedim arkadaş ben milliyetçiyim hani nerde ANADOL şöyle tek kapı falan...

Şaka biyana kırmızı m3 BMW erhanım 10 numara ALLAH kaza bela vermesin...

Bu aynı M3 mü acaba? 2008 de çekilmiş fotolar. Aynıysa baya el değiştirmiş. Gerçekten çok zevkli araçlar yapmışsın tebrik ederim :)

Eyvallah adaş beğenmene sevindim :) Eski plakasını bilmiyorum ama bu araç olabilir. Çünkü CSL carbon M3 imola kırmızı 1 veya 2 tane benim bildiğim. Bu arada safa video yu iyi bulmuşsun :)

---------- Post added at 03:05 ---------- Previous post was at 03:03 ----------

Burnout daha güzel olabilirdi :) Nese ben bir gün çeker koyarım artık

Bence araba aynı değil bagaja plakanın üstüne bakın Erhan Abi'ninkinde kırmızı diğerinde orası karbon...

Bencede bu araç benimkinden farklı. 2008 de Ankara'daymış

Eyvallah adaş beğenmene sevindim :) Eski plakasını bilmiyorum ama bu araç olabilir. Çünkü CSL carbon M3 imola kırmızı 1 veya 2 tane benim bildiğim. Bu arada safa video yu iyi bulmuşsun :)

---------- Post added at 03:05 ---------- Previous post was at 03:03 ----------

Burnout daha güzel olabilirdi :) Nese ben bir gün çeker koyarım artık

Video 2 bucuk yıllık falan war abi. Bu aracın sahibi tanıdık sayılır yapanlarda benim eski aracı yapmıslardı istersen öğrenebilirim o mu değlmi :) Ama farkı yok M3 sonuçta orası bir gerçek:D

Geri
Üst Alt