Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geçmiş olsun bana ehliyeti kaptırdım

caglarım gecmıs olsun!! allah daha beterını gostermesın kaza vs ... bır nıgde atasozu vardır biz 40 kişiyiz birbirimizi biliriz.. nasıl gıdıyordun ?? :)

siyaminin yorumuna katılıyor sanada çok geçmiş olsun diyorum kardeşim

Cam filmi yine bir bahane de şüpheli gördük diye anons yapıp durduran polisler var bu ülkede:mad: allahtan şüpheye ceza puan uygulaması yok :p geçmiş olsun Çağlar....

dikkat ediyormusunuz polislerimiz en azından sahada devriye dolaşanlar inanılmaz acemi ve toy çocuklar.davranışları ne yapacağını bilmeyen tecrübesiz kişiler ve buda vatandaşı çileden çıkartıyor.
geçmiş olsun çağlar'ım

geçmiş olsun çağlar...insanın tadını kaçırır..haklısın..

Çok geçmiş olsun bende 6 ay verdim artık gün sayıcaz yapcak bişey yok sanırım...

bu arada ehlıyetsız yakalanmak tarıh uzatıyor dıye bırsey var!! o konuda bılgı sahıbı olan varmı ?

Geçmiş olsun kardeşim.Hiçde hoş değil.Alt tarafı cam filmi.

geçmiş olsun kardeşim.valla ben polisler hakkında yorum yapmak istemiyorum,çünkü benim polisler hakkında en ityi yapıcağım yorum bile sitemizin ahlak aile ve dostluk kavramına fazla kaçar.:mad:lanet olsun hepsine.
herşey için vergi almasını fatura vermesini biliyo bu devlet ama faturalı kdv li yaptırdığı herşeyede yasak adını takıyolar eee bide üstüne 18-29 ysaşında toy adamlara hatta sivilde suratına tükürmeyeceğim adamlara devlet forması giydirip onlara sorumluluk veriyo.
sonuç belli.........:mad:

Geri
Üst Alt