Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geçmiş olsun bana ehliyeti kaptırdım

Geçmiş olsun Kardeşim, biraz dağdaki çobanla benim oyum birmi gibi olmuş:D

geçmiş olsun çağlar malesef polisimiz sıkıntıdan başka pek bişi yaratmıyor başa gelende arkanda sağlam birileri olmadığı sürece mecburen çekiliyor valla..

geçmiş olsun kardeşim takma kafana unutma her şerde bir hayır muhakkak vardır

gecmis olsun caglar ama yapacak bir sey yok.

cam filminden pesine takilip durdurmalari tamamen sanssizligin olmus ama geri kalan kisminin olacagi varmis.

Kardesim gecmis olsun..peki anlasmaya yanasmadilar mi hic?

Çok geçmiş olsun Çağlar..Neyse ki önümüz kış,yazın kaptırsaydın daha çok zor gelirdi insana..Sağlık olsun...

Ya bular salak yaa.... Millet attıgı makasları yaptıgı tehlikeli hareketleri nette heryerde yayınlıyo bişey yok yolda giden aracı sivil ekip takip edip durduruyo sebeb? Cam filmi?? Bu meslek anlayısı hırsızı kacakcısı serefsizi piyasada kl geziyo bizim polisimiz camında film olan jip yakalıyo; yok ruhsatta renk tekmiş arac ciftmiş ugrastıkları seylere bakın.... Benim zerre kadar inancım yok bu ulkede adalet var diyen yalan soyler....

Gecmıs olsun yalnız ehlıyete nıye ceza puanı yazıyor onu anlamadım,araba benım degıl de baskasının olsa bana mı ceza puanı yazılcak nasıl b sacmalık bu ? Trafık ıcerısınde yapılmıs b kusur soz konusu degılkı

geçmiş olsun Çağlarcım.. Bende 130 TL cam filminden ceza yedim 3 gün önce :S 7 gün içinde trafiğe gidipte kontrolü yapıp sistemden düşürülmesi gerekiyormuş.. Tabi sökmedim ama sistemden düşürttük.

Geri
Üst Alt