Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geceden buzlanmış camlar için çözümünüz nedir?

Elmayı ortadan ikiye bölün akşam camlarınıza sürün bu kadar basit ;) ayrıca leke bırakmıyor

İzmir Kemalpaşa'dayım ve burada da oluyor.
Çözümlerimden ilki : arabanın ön camına örtü örtüyorum, Güneşlik gibi ama biraz daha uzun. Uzun kısımlarını kapılara da sıkıştırıyorum ki gece uçmasın ya da dallamanın biri almasın diye. Sabah 2 saniye de alıp yola koyuluyorum. En sevdiğim yöntem...
İkinci çözüm : Sabah kalktığımda camdan bakıyorum buz varsa görüyorum ve ılığımsı bir su dolduruyorum pet şişeye.. Güzel sonuç veriyor. Sevdiğim ikinci yöntem ama aklımda hep ulan camı patlatmasak bari fikri geliyor.
Üçüncü çözüm : Solisyonlar var fıs fıslı küçük şişeler de oluyor a101 bim falan bile veriyor. Fıs fıs fıs... İşe yarıyor. Ama buz kalınsa illa biraz da olsa silmek gerekiyor. Bitince içine kolonya koydum o da iş yapıyor ama pahalıya geliyor :)

En güzel çözüm bence ilk yaptığım.

Ben en basit cozumu buldum simdilik hava eksilere dusmedigi surece oda sicakligindaki suyu dokuyorum kucuk bi legen ile 15 dakikalik isi 10 saniyede hallediyorum. Solusyonu daha da zor kosullara biraktim

Antifriz li cam suyunun spreylisini alıp cama sıkın çözülecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sanırım bu tip ürünlerin içinde de antifriz karışımı var ...
[doublepost=1512307604,1512307556][/doublepost]
Musluk suyunu dökerken bezle silinirse temizleniyor.
Not:gaziantep

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Allah da sizi güldürsün ;)

Camları kapatan yarım brandalar işinizi görür
06e58c605e404a21e9d13adf0c0bd70b.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt