Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gebze'de iyi usta

@biyonick alper
ibrahim aydın servis müdürü 02626450420
05326859554

Ben dün gidip kendileri ile görüştüm çok iyiler ve ustanın işçiliğine baktım hoşuma gitti. Birkaç yıldır buradaymiş adamlar ama tabelada seat yok ondan gitmedim daha önce bmw audi land wv araçların bakımını yapıyorlar.
Sen dün bir arkadaş gelmiş sizinle görüşmüş derseniz hatırlarlar gelince haber ver bende üst sanayide bulunuyorum yanına gelirim

BEŞAY özel servis

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[MENTION=88]beetle[/MENTION] ve [MENTION=26324]memet_one[/MENTION] teşekkürler ikinize de yardım için. ben de bugün bir usta adı aldım bir tanıdıktan. pendikte adnan kahveci bulvarının e5'i kestiği yerde garaj oto diye bir yermiş. usta doğuş servisinde çalışmış uzunca, doğuş grubunun araçları ile ilgili tecrübeliymiş. benim tanıdık audi a4 trigeri değiştirtmiş ona. ondan bir fiyat aldım. Mehmet kardeşin tavsiye ettiği yerle de bir irtibata geçeyim yarın.

@biyonick alper
ibrahim aydın servis müdürü 02626450420
05326859554

Ben dün gidip kendileri ile görüştüm çok iyiler ve ustanın işçiliğine baktım hoşuma gitti. Birkaç yıldır buradaymiş adamlar ama tabelada seat yok ondan gitmedim daha önce bmw audi land wv araçların bakımını yapıyorlar.
Sen dün bir arkadaş gelmiş sizinle görüşmüş derseniz hatırlarlar gelince haber ver bende üst sanayide bulunuyorum yanına gelirim

BEŞAY özel servis

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet kardeşim, aradım bu servisi bugün bir fiyat aldım. pendikte bulduğum usta ile aralarında ciddi fark var. 800 lira fiyat aldım pendikteki ustadan. triger set, devirdaim, bujiler, motor yağı, filtre değişimleri vs.. benzer bir bakıma beşay 1100 fiyat verdi.

pendikteki usta 10 yıl kadar doğuşta çalışmış sonra kişi ordan ayrılıp kendi dükkanlarını açmışlar. tanıdık tavsiyesi ile gidiyorum. bu sefer bakımı orada yaptırayım.

teşekkür ederim tekrardan yukarıdaki iletişim bilgileri için..

Mehmet kardeşim, aradım bu servisi bugün bir fiyat aldım. pendikte bulduğum usta ile aralarında ciddi fark var. 800 lira fiyat aldım pendikteki ustadan. triger set, devirdaim, bujiler, motor yağı, filtre değişimleri vs.. benzer bir bakıma beşay 1100 fiyat verdi.

pendikteki usta 10 yıl kadar doğuşta çalışmış sonra kişi ordan ayrılıp kendi dükkanlarını açmışlar. tanıdık tavsiyesi ile gidiyorum. bu sefer bakımı orada yaptırayım.

teşekkür ederim tekrardan yukarıdaki iletişim bilgileri için..

Hayırlısı olsun arkadaşım önemli olan hem uyguna hemde kaliteli ustaya yaptırmak.

Geri
Üst Alt