Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GC saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SİMON

Kayıtlı Üye
8-9 ay once aldıgım saat satılıktır.....

resımdekının aynısıdır ama gold olan yerler gümüş rengidir... saatın sol yan alt tarafında derın olmayan ufak bi çizik vardır... saat temızdır ve dedıgım yer dısında hıcbir sekılde cızık yoktur ve temızdır... zaten çelik kayışta asla çizilmez...
saat resımdekındendır...
http://www.saatvesaat.in/urun.asp?id=14791&urun=Gc+GCI47000G1

fıyat 850TL

hayırlısı olsun kardeşim..

guesste uzun zaman calıstım ıcın bu saatı ıyı tanıyorum cok basarılı bı saattır ama camı cızılmez krıstal derler ınanmayın cızılıyo krıstal deıl.fıyat cok guzel.kacırılmaz.bu arada guessten alısverıs yapmak ısteyen olursa %30 cıvarı ındırımım var aklınızda bulunsun:)

hayırlısı olsun kardeşim..

sagol yıgıtcim...

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

guesste uzun zaman calıstım ıcın bu saatı ıyı tanıyorum cok basarılı bı saattır ama camı cızılmez krıstal derler ınanmayın cızılıyo krıstal deıl.fıyat cok guzel.kacırılmaz.bu arada guessten alısverıs yapmak ısteyen olursa %30 cıvarı ındırımım var aklınızda bulunsun:)

banada cızılmez dedıler ama ben dıkkatlı kullandıgım ıcın camda cızık yok... bırde saatı alırken calısanlardan bırı kayısındakı kullanılan malzeme sılaha kullanılanla aynı ve cızılmez vs... dedi ama bunla ılgısı varmı bılmıyorum kayıs ılk gunku gıbı daıresel cızık bıle yok..

sagol yıgıtcim...

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

banada cızılmez dedıler ama ben dıkkatlı kullandıgım ıcın camda cızık yok... bırde saatı alırken calısanlardan bırı kayısındakı kullanılan malzeme sılaha kullanılanla aynı ve cızılmez vs... dedi ama bunla ılgısı varmı bılmıyorum kayıs ılk gunku gıbı daıresel cızık bıle yok..

arbandan biliyoruz zaten ne kadar temiz kullandığını malını şemunum senlen her zaman alışveriş yapılır hayırlı satışlar kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt