GAZZE İÇİN DUALARIMIZ VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZ.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

GAZZE İÇİN DUALARIMIZ VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZ..

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
D

DİKKAT

E-Posta Onayı Bekliyor
500 ton bomba bir avuç insanın üzerine atıldı!Çocuklar “gülümseyerek” öldü!Babalar, hüzünle çocuklarının cenazesini kucağında taşıdı!
Bir şehir bir memleket bir dünya degil... İNSAN ölüyor ÇOCUKLAR ANNELER BABALAR ölüyor bizlerin elinden birşey gelmiyor mübarek ramazan ayımızda bu üzücü savaş ortamı bizleri çok fazla üzdü çocuklar ölmesin, Anneler ölmesin , Babalar ölmesin ,Aileler yok olmasın gazzedeki kardeşlerimiz ölmesin. Dularımız sizlerle tüm ölen şehitlere Allahtan rahmet diliyorum yaralılara Allahtan acil şifalar diliyorum yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum...
seat clup ailesi olarak dualarımız gazze icin
saygıyla anıyoruz hepsini...​

Ekli dosyalar

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Allahım yardımcıları olsun inlallah başbakandan başka kimsede öırpınmıyor oradaki kardeşlerimiz için buda bir gercek

Beni EDS ler iyi tanır

kfy

Administrator
ALLAH yardımcıları olsun çok üzücü bir durum....Sizlerden ricam bu konu içine ASLA siyaset sokmıyalım arkadaşlar.

scgnbsl

Kayıtlı Üye
Allah yar ve yardımcıları olsun.Kahhar isminin tecellisini israil üstünde göstersin ve onları kahru perişan eylesin.