Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Organizyonu Olamaz mı?

ediperdinc

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar sevgili SCW'liler. Bazı illerde çok güzel organizasyonlar oluyor. Acaba burada da güzel bir Organizyon yapamaz mıyız? Gaziantep'te veya yakın illerde olan arkadaşlar ile bir istişare etsek, nasıl olur?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese iyi akşamlar sevgili SCW'liler. Bazı illerde çok güzel organizasyonlar oluyor. Acaba burada da güzel bir Organizyon yapamaz mıyız? Gaziantep'te veya yakın illerde olan arkadaşlar ile bir istişare etsek, nasıl olur?

Toplanın erdinç kardeşim. Aç org.kısmında bir konu bizlerde size yönetim olarak elimizden geldiğince yardımcı olalım

Toplanın erdinç kardeşim. Aç org.kısmında bir konu bizlerde size yönetim olarak elimizden geldiğince yardımcı olalım
Eyvallah abi. Bakalım biraz hareketlenme olsun da güzel bir Organizyon yapalım. En azından aynı şehirdeki üyelerimizle tanışmak güzel olur. Hem de bir farklılık olur.

Güzel bir organizasyon düzenlenirse ben varım yazabilirsiniz benide listeye

Antep bir zamanlar cok aktifti,sonra yanlış ata oynadılar dağıldı hepsi..

Geri
Üst Alt