Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Eşli buluşma ya ne dersiniz :??

ağbilerin ağbisi bir telefon uzagındayım böyle konusunca anlaşmazlık oluyor gibi oldu üzüldüm buna sen iste ne dersen onu yapalım hangi buluşmada sana danışmadan senin onayını almadan oturup kalktım yada harekete geçtim sen ne dersen ne istersen onu yaparız ben fikirlerimi söyledim sadece konusulur ortak karar alınır diyeydi sen hiç o açıdan bakmıyorsun ama çok kafadan çok ses çıkar sen ne dersen söyle açalım konuyu 4 kişi olsak ne olur oturur muhabbetimizi ederiz herkes elini taşın altına koyar bişekilde

görkemim kardeşim neden benim dediğim olsun ki..teşekkür ederim değerli düşüncen için..
üzüldüğüm bir noktada buluşamamak oldu konu dağıldı..konu dağılınca kimseden konu ile fikir bile alamadık.
farkındaysan öneri- istek bölümüne açtım..
benim beklediğim..cevap şekilleri şöyle idi ama olmadı ben sayıyı görmek istedim..yeterli olsaydı org konusu seni alanındı..
yani şöyle yazmalarını istemiştim...

x arkadaş +1 kişi
y yalnız gelebilirim
z bende de olumlu..
a yanlız gelebilirim

bu örnekteki gibi olsun istedim...hani bilelim kim olumlu bakıyor kim olumsuz bakıyor..
bunu beceremedik..

görkemim kardeşim neden benim dediğim olsun ki..teşekkür ederim değerli düşüncen için..
üzüldüğüm bir noktada buluşamamak oldu konu dağıldı..konu dağılınca kimseden konu ile fikir bile alamadık.
farkındaysan öneri- istek bölümüne açtım..
benim beklediğim..cevap şekilleri şöyle idi ama olmadı ben sayıyı görmek istedim..yeterli olsaydı org konusu seni alanındı..
yani şöyle yazmalarını istemiştim...

x arkadaş +1 kişi
y yalnız gelebilirim
z bende de olumlu..
a yanlız gelebilirim

bu örnekteki gibi olsun istedim...hani bilelim kim olumlu bakıyor kim olumsuz bakıyor..
bunu beceremedik..
ozaman senin istediğin formda tekrar cvp verelim abi ben muhtemelen ben+x kişi gelirim x<5 :) x ile ilgili ayrıntılara daha karar veremedim en yakın zamanda onuda yazarım.ama bence ilk görüşme bowling turnuvası karting turnuvası yada sinema buluşması gibi bişey olsunki konuşcak ortak bişeyleri olsun birbirleriyle.

Geri
Üst Alt