Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Eşli buluşma ya ne dersiniz :??

görkem eğer pazar sabah diyorsan bu işi brunch yapalım..ne diyorsunuz
hanımlar erkekler brunch

peki kaç kişi var kimse ok diye yazmamış..

görkem kimse gelmeyecekse normal hürremde her zaman olduğu gibi devam edlim..
başka bir zamana erteleyelim bu işi

ağbilerin ağbisi ne diyim bilmiyorum ki

1. seçenek 3-5 kişi hanımını kız arkadaşını getirir geri kalanlar normal takılır 3-5 hanım kendi aralarında sohbete dalar biz aramızda keyfimize bakarız

2. seçenek herkesin katılabileceği bir şekilde organize edip hanımsız gelen olmaz herkes bir takılır?

ve hanımlı bir organizasyon yapılacaksa bu organizasyon mangal olsun geçip kafede oturacaksak hanımları götürmenin mantıgı yok düşünsene kızlar ilk defa tanıştıkları insanlarla kafede oturup çay içecek seninle muhabbet etmeye fırsatı bile olmayacak ama mangal gibi dağınık bi organizasyonda herkes herkesle ilgilenecek vakit ayırabilir ve gelen bayan arkadasında senle vakit geçirmiş olur

beyler buluşmadaki son durum nedir_ düz akım mı dalgalı akım mı? 230 volt mu 380 volt mu takılıyoruz yinede bana her yer tedaş...

Pazar günü mangal yapalım hanımlarda gelecekse eğer.

abi mangal deyip duriniz de ben x kişiye deecem mangal yapiik ormanda ..gelin mi..yaw heç düşünminiz ha..deyim ki önce bi tanıştırak hepsini.. ortamı görsünler...kaynaşsınlar...

Geri
Üst Alt